Detail info
Close

PETR HAPKA 80

PETR HAPKA 80

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

PETR HAPKA 80
Pocta geniálnímu skladateli a zpěvákovi

Geniální skladatel a charismatický zpěvák Petr Hapka by v květnu 2024 oslavil 80. narozeniny. Zanechal po sobě stovky nádherných písní, které dodnes hrají rádia a které slýcháme ve filmech. Český rozhlas Dvojka se proto rozhodl této mimořádné osobnosti české hudby vzdát poctu neopakovatelným koncertem. 17. dubna 2024 v Kongresovém centru v Praze od 19.30 hodin zazpívají největší hity Petra Hapky hvězdy současného hudebního nebe, které doprovodí Symfonický orchestr Českého rozhlasu a Kapela Petra Maláska. Večerem bude provázet Václav Kopta a na návštěvníky čeká nejedno překvapení.

Účinkují:
Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Aneta Langerová, Štěpán Kozub, Kateřina Marie Tichá, Michal Malátný, Michael Kocáb, Lenka Nová, Xavier Baumaxa, Naďa Válová, Symfonický orchestr Českého rozhlasu, Petr Malásek s kapelou
Speciální hosté:
Petra Hapková a Michal Horáček

Aranže písní připravil Petr Malásek, Jan Kučera a Haštal Hapka, syn Petra Hapky.

Změna programu vyhrazena

Koncert bude v přímém přenosu vysílán na Českém rozhlase Dvojka. Česká televize natáčí přenos koncertu do záznamu. Prosíme proto návštěvníky o včasný příchod a zaujetí míst v sále do 19.30 hodin. Koncert začíná ve 20:00, předpokládaný konec ve 22:30.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz - eTickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO (Parter) / Vstupenka "ZTP/P" platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod (sedadlo + přístavek) / každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top