PENDULUM (AUS)

PENDULUM (AUS)

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Australský projekt Pendulum vznikl roku 2002, kdy se producenti Rob Swire a Gareth McGrillen spojili s uznávaným deejayem z Perthu, který si říkal El Hornet, jinak občanským jménem Paul Harding. Jednotliví pánové už měli za sebou jak drum and bassovou produkci, tak breakbeat, hardcore i členství v metalových a punkových kapelách, před šesti lety se však všichni sjednotili a dosáhli toho, co se ještě nikomu mimo Velkou Británii nepodařilo. Během prvního roku kariéry dobili trůn drum and bassové scény. Jejich první singly jako „The Vault“ či „Back 2U“ způsobily svým novým hutným zvukem převrat v klubech po celém světě. Debutového alba „Hold Your Colour,“ jemuž vévodila neslýchaná pecka „Slam,“ se prodalo 225 000 kusů a jejich remix legendární hitovky „Voodoo People“ od Prodigy upoutal pozornost i těch posledních neználků díky časté rotaci na BBC Radio 1. 
„Chceme, aby naše hudba byla dobrodružným únikem z reality. Technologie se zlepšují, produkční technika je stále dokonalejší a leckdo by řekl, že kvalita zvuku taky, ovšem něco se nám zatím vytratilo – ten původní pocit úniku a otevření se zážitkům, které ve všedním životě chybí. To je přesně ta energie, která nás původně přitáhla k elektronické hudbě. To je ta strhující síla, jíž kdysi měli Led Zeppelin, The Beatles a kterou ještě dnes cítím z Tool, Mars Volta nebo Queens of the Stone Age. Pro nás bylo logické zkombinovat elektronickou hudbu s rockovou energií, ovšem nejdřív jsme museli přijít na to, jak to udělat, aby to neznělo lacině. My bychom chtěli slyšet něco nového a vzrušujícího, jenže takové tracky se dneska na tomhle světě nepíšou. Proto trávíme každičkou vteřinu skládáním hudby, která nás odnese pryč z téhle galaxie.”
Apoštoly nové generace drum and bassu Pendulum uvidíte poprvé v ČR v úterý 18. listopadu v pražském klubu Roxy.
Více na www.roxy.cz  

Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top