Detail info
Close

PAUL VAN DYK

PAUL VAN DYK

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

PAUL VAN DYK – se po čtyřech letech vrací do Prahy!
Legendární DJ a producent Paul van Dyk se přesně po čtyřech letech vrací do pražského prostoru SaSaZu, které naposledy beznadějně vyprodal. V pátek, 19. dubna 2013, zde opět vystoupí se svojí exkluzivní audiovizuální show, kde mimo jiné představí své aktuální album Evolution a novou kompilaci Vonyc Session 2012.
Paul van Dyk již více než 15 let patří k absolutní špičce na poli elektronické hudby. Prodal více než 3 miliony alb, dva roky po sobě se stal nejpopulárnějším Djem planety, hrál pro 1 milion lidí na Silvestra v roce 2008 a 2009 v Brazílii a během jediného roku 16 x obletí svět, aby vystoupil před vyprodanými arénami a v nejlepších světových klubech či na světových hudebních festivalech.

Vedle Paul van Dyka se představí domácí špička pod vedením nejznámějšího domácího Dje a producenta MICHAELA BURIANA, majitele labelu Bohemian Recordings, jenž má na svém kontě za poslední dobu několik úspěšných singlů jako Beautiful Love, I am sorry nebo Chainsawer.
Hudební večer otevře mladý talent JEAN LUC a závěr bude tradičně patřit MICHALOVI POLIAKOVI, jenž na svém labelu Republic Recordings vydává jeden úspěšný hit za druhým, a jehož hudební hvězda v posledních letech stoupá rychým tempem stále výš, u nás i v zahraniční.
Line-up tedy slibuje dokonalou hudební noc a zcela unikátní zážitek pro všechny fanoušky té nejlepší elektronické hudby!

Vstupenky exkluzivně v síti Ticketportal.
Využijte nákup za zvýhodněnou startovací cenu! Cena vstupenek se bude rychle zvyšovat!
Kromě vstupenek STANDARD je k dispozici i limitovaná edice vstupenek DELUXE
- vlastní vchod, šatna zdarma, vstup do Galerie a Imperial Lounge, samostatné toalety

Vstupenky můžete zakoupit a vytisknout též on-line - HOMEtickets!!

ZTP/P info:
bezbariérový přístup zajištěn do přízemí, vozíčkáři za 290,- Kč,
jiné slevy nejsou poskytovány.
Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top