PÁN LEDU - JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO

PÁN LEDU - JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vážení příznivci krasobruslení, speciálně fenomenálního Jevgenije Pljuščenka. Současná situace a nařízení vlády nám neumožňují uspořádat představení v původně uvedeném termínu a tak jsme se rozhodli o snad již poslední přesun představení na nový termín 11.12.2022
Věříme, že v tomto datu už bude znovu svět jak jsme ho znali před touto pandemií a společně se sportovci i diváky na stadionu oslavíme krásu kvalitního krasobruslení. Fenomenální JEVGENIJ Pljuščenko (* 1982) se po delším čase ukáže v PRAZE se svou světovou krasobruslařskou show PAN LEDU!

Olympijský vítěz, trojnásobný mistr světa a šestinásobný mistr Evropy vystoupí ve fantastických show spolu se svými nedávnými soupeři a souputníky po světových ledových arénách.

Na ledě se představí i jeho malý syn Alexander (*2013). Společně předvede, co všechno se od svého otce doposud dokázal naučit!

Jevgenij Pljuščenko v Tipsport aréně předvede své mistrovství spolu s vítězkou zimních olympijských her v Soči Adeliny Sotnikove (* 1996).

Po Pljušenkovu boku opět vystoupí i maďarský houslista Edvin Marton. Své mistrovství předvede na svých slavných houslích Stradivarius za 8.000.000 euro, který byly vyrobeny roku 1699.

Výše uvedená jména nejsou samozřejmě vsechna, která se představí.

Famózní show JEVGENIJ Pljuščenko - PAN LEDU 2022 bude nepochybně nezapomenutelným večerem pro všechny přítomné diváky!


Vstupenky na toto představení zakoupené do 30.7.2021 v jiné prodejní síti než Ticketportal, budou od 12:00 hod v den představení vyměněny na označeném místě, u vstupu do Tipsport areny a diváci budou usazeni na nová místa.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Změny a upozornění

PÁN LEDU - JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO, 4.4.2020/19.9.2020/20.2.2021/19.9.2021/11.12.2022,18:00, TIPSPORT ARENA-PRAHA

Vážení zákazníci,

vzhledem k vojenskému konfliktu a invazi na Ukrajinu jsme se po domluvě s pořadatelem dohodli bruslařskou show PÁN LEDU - JEVGENIJ & ALEXANDER PLJUŠČENKO (plánováno na 4.4.2020/19.9.2020/20.2.2021/19.9.2021 a 11.12.2022 od 18:00), Tipsport Arena, Praha dál neprodávat a VRÁTIT zákazníkům vstupné.

Věříme, že se situace brzy uklidní a potkáme se někdy příště.

Zakoupené vstupenky je možné vracet v místě zakoupení.Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity

oskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na email: eva.sulcova@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

 

POZOR!!


Platí pro platby vstupenek po internetu: jestliže byla vaše platba uskutečněna přes platební bránu
ComGate, tj. platba kartou nebo zrychlený převod přes bankovní tlačítka a je
vaše platba starší 13 měsíců, nelze návratovou transakci provést automaticky.
Budete tak kontaktování z emailové adresy payments@comgate.cz a
budete požádáni o zadání čísla účtu. Pokud své číslo účtu takto zadáte,
bude během několika pracovních dnů Vaše refundace zpracována a Vám bude vrácena
platba zpět na účet.


V případě, že email od platební brány do 10 pracovních dnů ode dne
vracení / ode dne oznámení neobdržíte, doporučujeme překontrolovat taktéž
nevyžádanou poštu SPAM.

 

 

 

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

 


Top