Detail info
Close

PADESÁTKA

PADESÁTKA

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

PADESÁTKA

Nenechte si ujít inscenaci o mužích, horách, běžkách, rumu, ženách a jednom malém zapomenutém tajemství.

Hrají: Ondřej Pavelka, Marek Taclík, Jakub Prachař

Autor: Petr Kolečko
Režie: Vojtěch Kotek

Pavka je nejstarším žijícím členem tradiční běžkařské rodiny Bulánů. Bojí se, že syn Jura nedokáže naplnit jeho odkaz. Místo Jizerské padesátky ho totiž zajímají manželky rolbařů a členů horské služby. Pavka kvůli tomu nemůže jet rolbou, jak se před rolbaři stydí, a každý druhý den nosí zásoby do své horské chaty až z Bedřichova v krosně. Krosna, kterou vláčí na svých bedrech, je čím dál tím těžší. Ne proto, že by horalek, rumu na grog nebo párků bylo víc. Ale proto, že na Pavku stále více doléhá tíha těžkého osudu Bulánových. Osudu, který je stejně mrazivý jako zmrzlé sliny vyčerpaných běžkařů.

Před divadelním představením proběhne degustace vín. Vstupenky na degustaci můžete zakoupit po vložení vstupenek na představení do nákupního košíku. Nelze zakoupit pouze vstupenky na degustaci, ale je nutné mít platnou vstupenku na představení. 


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top