Detail info
Close

PADERA FIGHT NIGHT 4

PADERA FIGHT NIGHT 4

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

PADERA FIGHT NIGHT 4
Padera Fight Night 4 se stává tradiční událostí v oblasti boxu, která se opět bude konat ve sportovní hale v Dolních Břežanech v neděli 8. října 2023 od 17:00 hodin. Organizátoři Boxing club D & D a Padera Gym vás zvou na vzrušující podívanou skvěle připravených fighterů z celé České republiky.
První část galavečera bude věnována amatérským zápasům, kde se utkají nadějní mladí zápasníci, kteří se snaží ukázat své dovednosti, talent a předvést své schopnosti před diváky.
Druhá část akce představí vzrušující souboje profesionálních zápasníků. Čeká nás prvotřídní boxérské výkony, které slibují skvělý zážitek pro přítomné fanoušky a diváky.
K zakoupení jsou vstupenky na tribunu s možností sezení i stání pro dospělé a děti. Pro ty, kteří chtějí mít unikátní podívanou v blízkosti ringu, jsou připraveny VIP stoly s občerstvením a alko i nealko nápoji.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
sleva na vstupenky na Tribunu pro děti, které nedosáhly věku 16 let / bezbariérový přístup NE / zvláštní sektor pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P NE / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top