Detail info
Close

PADERA FIGHT NIGHT 3

PADERA FIGHT NIGHT 3

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

PADERA FIGHT NIGHT 3
Zveme Vás na třetí ročník Padera Fight Night pořádané pod taktovkou Boxing club D&D a Padera Gymu. Vzhledem k tomu, že minulé ročníky byly v Padera Gym zcela vyprodány, rozhodli jsme se letošní Galavečer uspořádat v nově postavené Sportovní hale v Dolních Břežanech.
Těšit se můžete na exhibiční zápasy svěřenců Michala Dufka, dále nás čekají amatérské zápasy a v neposlední řadě tři zápasy profesionálních bojovníků.
Vrcholem Galavečera bude zápas Michla Dufka o světový titul RBO.

Nabízíme vstupenky na tribunu s možností sezení i stání. Dále bychom Vás rádi pozvali k našim VIP stolům umístěným kolem ringu, odkud je unikátní podívaná na zápasnické duely.

VSTUPENKY:
VIP STOLY - vždy pro šest osob, JE TŘEBA ZAKOUPIT CELÝ STŮL, TZN. 6 VSTUPENEK DOHROMADY, NIŽŠÍ POČET NENÍ MOŽNÝ, v ceně VIP vstupného je zahrnuto občerstvení formou rautu s aĺko i nealko nápoji
NEČÍSLOVANÁ TRIBUNA - sedadla bez místenek a možnost stání 

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal anebo je můžetezakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup NE / zvláštní sektor pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P NE / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture PADERA FIGHT NIGHT 3
Top