Orchestr Karla Vlacha s H. Holišovou a R. Vojtkem

Orchestr Karla Vlacha s H. Holišovou a R. Vojtkem

Datum: 29. října 2023
Místo: Kongresové centrum Zlín
Adresa: náměstí T. G. Masaryka 5556, Zlín

Vstupenky

neděle
29
říj. 2023
19:00
Orchestr Karla Vlacha s H. Holišovou a R. Vojtkem

Informace o akci

Orchestr Karla Vlacha

Orchestr Karla Vlacha založený svým dirigentem v roce 1939 je nejstarším big-bandem v Evropě. Je bezpochyby jedním z nejvýznamnějších představitelů swingové, jazzové, taneční a populární hudby. Na naší hudební scéně působí nepřetržitě přes 80 let.

S tímto orchestrem se nejčastěji setkáte na reprezentačních plesech v nejznámějších pražských sálech (Žofín, Obecní dům, Španělský sál Pražského hradu), ale i na koncertech, festivalech a různých společenských akcích po celé České republice, kde doprovází hvězdy naší populární hudby a představuje instrumentální mistrovství svých sólistů. Program je vždy sestavován tak, aby splnil Vaše požadavky a odpovídal konkrétním příležitostem, tedy plesům, tanečním soutěžím, koncertům, firemním akcím, recepcím atd.

Orchestr Karla Vlacha je zárukou vysoké umělecké úrovně a všem společenským událostem rozhodně přidá na atraktivnosti a lesku.

Ve Zlíně vystoupí s Hanou Holišovou a Romanem Vojtkem!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top