Detail info
Close

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Datum: 10. prosince 2024
Místo: Kongresové centrum Zlín
Adresa: náměstí T. G. Masaryka 5556, Zlín

Vstupenky

úterý
10
pros. 2024
19:00
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Informace o akci

ONDŘEJ HAVELKA a JEHO MELODY MAKERS
10. 12. 2024, KC Zlín 

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers se zabývají autentickou interpretací populární hudby období raného a vrcholného swingu od počátku let třicátých až k raným letům čtyřicátým. Pestrý repertoár zahrnuje atraktivní skladby širokého žánrového spektra, sweet and hot, od hollywoodských muzikálů až po vrcholná čísla swingových big-bandů. Stylizace koncertního show sleduje ve všech detailech typické dobové způsoby, počínaje kostýmy a účesy interpretů a celkovou režií představení konče.

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers patří ke stálicím předvánoční zlínské hudební scény a ani letos tomu nebude jinak. Vystoupí tradičně v Kongresovém centru Zlín s koncertním programem Šecky pecky synkopicky (ostatně jako dycky..!).


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
picture Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
picture Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Na mapě

google maps

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: ONDŘEJ HAVELKA A JEHO MELODY MAKERS 19.8.2020 – PRAHA

ZMĚNA:

Z technických důvodů dochází ke změně termínu konání koncertu ONDŘEJ HAVELKA A JEHO MELODY MAKERS konajícího se dne 19.8.2020 v rámci Hvězdného léta pod žižkovskou věží. Koncert se nové uskuteční dne 4.8.2020 od 19:00 hod.

 

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději do 31.12.2019.

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety s žádostí je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu se vstupenkami je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top