Ondřej Havelka & MELODY MAKERS

Ondřej Havelka & MELODY MAKERS

Datum: 24. ledna 2023
Místo: Dům kultury
Adresa: nám. Soukenné 613/3, Liberec IV-Perštýn

Vstupenky

úterý
24
led. 2023
19:00
Ondřej Havelka & MELODY MAKERS
Přesunuto z 21.09.2022, nově 24.01.2023 od 19:00 hod
Dům kultury

Liberec

Informace o akci

Vážení diváci,
 
s ohledem na stále nejistou situaci na poli kultury, kterou bohužel stále negativně ovlivňují vnější vlivy, jež následně negativně ovlivňují prodej vstupenek, jsme bohužel nuceni koncert pana Ondřeje Havelky s jeho Melody Makers v Domě kultury v Liberci přesunout na nový termín a to 24. 1. 2023. Vámi zakoupené vstupenky samozřejmě zůstávají v platnosti! Děkujeme za laskavé pochopení i trpělivost a těšíme se na vás v novém koncertním termínu. 

 

Swing nylonového věku POKRAČUJE!
Nylonový věk – první tři euforická poválečná léta – byla dobou největšího rozkvětu českého swingu. Po loňské koncertní show Swing nylonového věku jsme shledali, že vynikající hudební materiál z repertoiru skvělých českých bigbandů tohoto období není zdaleka vyčerpán. A tak jsme se rozhodli v tom radostném swingovém bádání pokračovat. V koncertní show SWING NYLONOVÉHO VĚKU POKRAČUJE! předvedeme s mými Melody Makers další hotjazzové fláky z této vrcholné éry bigbandového swingu, tuze žhavé a snad ještě krasší!

Délka pořadu: 110 min bez přestávkyTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: Ondřej Havelka & MELODY MAKERS, 21.9.2022, LIBEREC

ZMĚNA:

Koncert Ondřej Havelka & MELODY MAKERS se v plánovaném termínu 21.9.2022 od 19:00 a v místě Dům kultury, Liberec neuskuteční a PŘESOUVÁ se na náhradní termín 24.1.2023. Čas i místo konání akce zůstává beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

 

Vyjádření pořadatele akce:

Vážení diváci,

s ohledem na stále nejistou situaci na poli kultury, kterou bohužel stále negativně ovlivňují vnější vlivy, jež následně negativně ovlivňují prodej vstupenek, jsme bohužel nuceni koncert pana Ondřeje Havelky s jeho Melody Makers v Domě kultury v Liberci přesunout na nový termín a to 24. 1. 2023. Vámi zakoupené vstupenky samozřejmě zůstávají v platnosti! Děkujeme za laskavé pochopení i trpělivost a těšíme se na vás v novém koncertním termínu. 

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal


Top