Detail info
Close

Ondřej Havelka & MELODY MAKERS

Ondřej Havelka & MELODY MAKERS

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vážení diváci,
 
s ohledem na stále nejistou situaci na poli kultury, kterou bohužel stále negativně ovlivňují vnější vlivy, jež následně negativně ovlivňují prodej vstupenek, jsme bohužel nuceni koncert pana Ondřeje Havelky s jeho Melody Makers v Domě kultury v Liberci přesunout na nový termín a to 24. 1. 2023. Vámi zakoupené vstupenky samozřejmě zůstávají v platnosti! Děkujeme za laskavé pochopení i trpělivost a těšíme se na vás v novém koncertním termínu. 

 

Swing nylonového věku POKRAČUJE!
Nylonový věk – první tři euforická poválečná léta – byla dobou největšího rozkvětu českého swingu. Po loňské koncertní show Swing nylonového věku jsme shledali, že vynikající hudební materiál z repertoiru skvělých českých bigbandů tohoto období není zdaleka vyčerpán. A tak jsme se rozhodli v tom radostném swingovém bádání pokračovat. V koncertní show SWING NYLONOVÉHO VĚKU POKRAČUJE! předvedeme s mými Melody Makers další hotjazzové fláky z této vrcholné éry bigbandového swingu, tuze žhavé a snad ještě krasší!

Délka pořadu: 110 min bez přestávky


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top