Oleg Kenzov, Beneficni koncert pro Ukrajinu

Oleg Kenzov, Beneficni koncert pro Ukrajinu

Datum: 10. června 2022
Místo: Praha

Vstupenky

pátek
10
čvn 2022
21:00
Oleg Kenzov, Beneficni koncert pro Ukrajinu
FASHION CLUB

Praha

Oleg Kenzov, Beneficni koncert pro Ukrajinu
OLEG KENZOV - VOUCHER NA POMOC UKRAJINĚ

Informace o akci

Milí přátelé, nikdo kromě nás Ukrajinců nemůže pochopit tu bolest, která nás nenechá spát v noci. Tu bolest, kterou naše země prožívá od 24. února. Den po dni, minutu po minutě, vteřinu po vteřině se modlíme a věříme jen v jedno: ve vítězství naší země, klidné nebe nad naší hlavou a hlavou našich blízkých. Jak zpívám ve své písni Máma: „Maminko, až skončí válka, budu doma…“. A věřím, že tento okamžik již brzy přijde.Spolu s námi se za to modlí celý svět.Od prvního dne války na Ukrajině nemohl jsem zůstat stranou a podle svých možností pomáhal, pomáhám a bud pomáhat všem, kdo potřebuje moji pomoc a podporu.Povoláním jsem umělec. Svojí hudbou vyprávím posluchačům na koncertech po celém světě o tom, co se děje na Ukrajině.

Část peněz z prodeje vstupenek předám občanskému sdružení Mírní lidé.

 Pro vítězství, pro klidné nebe nad Ukrajinou, pro každého z nás, každou rodinu, každé dítě, které bude šťastně žít v nejlepší na celém světě zemi – Ukrajině! V zemi, která je silná, neporazitelná a jednotná!

Vždy Váš, Oleg Kenzov.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top