Detail info
Close

OdyssFest 2022

OdyssFest 2022

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

OdyssFest 2022 drží slíbený line-up!

Společné vystoupení kapel, které hrály v Rozhovicích na letním parketu.
ODYSSEA, POHODA, PUMPA, IRAS, MERLIN, SAPON, VITACIT, ARAKAIN
Hosté: Aleš Brichta Project, Bavr Beer Controll, Pavel Půta + Andy Seidl, Ivan Rossler, Petr Korál a další
První kapela odstartuje festival v 11:00 a poslední kapela ho ukončí v 00:30.
Více na: www.nabigbitovytancovacce.cz
OdyssFest 2022 se nově koná v Újezdě u Přelouče.
V Újezdě je zastřešený parket a sezení. Je to místo, které je připraveno i na nepříznivé počasí. Postaráme se tam o vás stejně jako u nás ve Vyžicích.
Prosím zachovejte nám přízeň a zúčastněte se! Jen na vás všech bude záležet, jestli tenhle příběh skončí a nebo jestli začne jeho nová kapitola….
Za pořadatele Michal a Pavel

VSTUPNÉ: 399 Kč (předprodej) / 500 Kč (v den konání a na místě)
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!
slevy NE / děti do výšky postavy 150 cm, v doprovodu dospělé osoby s platnou vstupenkou, vstup zdarma / doprovod držitele průkazu ZTP/P (1 osoba) zdarma bez vstupenky / bezbariérový přístup ANO

PŘESUNUTO (20.06.20/19.06.21) / NOVĚ: 18.06.2022, 10:30 - Újezd u Přelouče
Vracení vstupného z titulu změny termínu již bylo ukončeno (30.11.2021). Původně zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a na nový termín je není třeba vyměňovat.
Uskutečněním představení platnost všech vstupenek zaniká, přijďte!
Team Ticketportal.cz

-TH-

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.

 


Top