OSTRAVA V PLAMENECH 2017

OSTRAVA V PLAMENECH 2017

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

V pořadí 4. ročník jednoho z největších metalových festivalů u nás se uskuteční tradičně první srpnovou sobotu 5.8.2017 v industriálním srdci ČR - Dolní oblasti Vítkovice.
První dvě edice vstupenek byly vyprodány velmi rychle, třetí se také blíží vyprodání. Čtvrtá edice poskočí opět o stokorunu na 890,- Kč.
Pořadatelé Petr Šiška a Patrik Kohut na letošním ročníku slibují mnohem více odpočinkových zón pro návštěvníky: "Rozhodli jsme se rapidně navýšit počty míst k sezení a vůbec k odpočinku. Je nám jasné, že ustát téměř celodenní metalový maratón na nohou je pro lidi velmi fyzicky náročné. Prostě chceme, abyste si Ostravu v plamenech pořádně užili s co nejlepším komfortem."
Festival OSTRAVA V PLAMENECH vždy sází na žánrovou pestrost v rámci metalové hudby. Letošním headlinerem jsou světově proslulí ARCH ENEMY ze Švédska. Dále uvidíte legendární LOUDNESS (Japonsko), CIVIL WAR se zbrusu novým zpěvákem (Švédsko), blackmetalisty MELECHESH (Izrael) a CRYSTAL VIPER (Polsko). Česko budou reprezentovat stále populárnější TRAKTOR a KREYSON ve zbrusu nové sestavě s Ladislavem Křížkem, kytaristou Jiřím Rainem, baskytaristou Michalem Kůsem a velkým překvapením v podobě kytaristy Rolanda Grapowa (Helloween, Masterplan) s americkým bubeníkem Mikem Terranou (Rage, Tarja).

Časová osa festivalu:
11:00 - Otevření festivalového areálu
12:00 - 12:50 X-CORE
13:00 - 14:10 CRYSTAL VIPER (PL)
14:40 - 16:00 TRAKTOR (CZ)
16:30 - 17:50 MELECHESH (ISR)
18:20 - 19:50 KREYSON (CZ)
20:20 - 21:50 LOUDNESS (JAP)
22:30 - 23:50 ARCH ENEMY (SWE)
00:20 - 01:40 CIVIL WAR (SWE)

Přestávky mezi koncerty budou také letos vyplněny exhibičními zápasy bojových umění.

Studentské vstupenky jsou určeny pouze pro držitele platného průkazu ISIC. U vstupu do areálu festivalu je nutné se prokázat průkazem ISIC a průkazem totožnosti, jinak je vstupenka neplatná.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture OSTRAVA V PLAMENECH 2017
Top