Detail info
Close

OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE

OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Jihočeský festival Open Air Musicfest Přeštěnice se uskuteční ve dnech 11. - 13. července 2013 opět na tradičním místě nedaleko Milevska. Právě tam začala jeho třináctiletá historie, během které se této akce zúčastnily stovky převážně rockových skupin z Čech a zahraničí.
V Přeštěnici se chystá nabitý line-up na třech scénách, pokračování Open Dirt Jam nebo další doprovodný program. Poprvé se na festivalu představí legenda českého rocku David Koller, účast přislíbili také Krucipüsk, Michal Hrůza, Wohnout nebo Blue Effect. Ze zahraničních hostů Kontrust/at/, Green Frog Feet/de. Pochopitelně pořadatelé vyjednávají s dalšími zajímavými jmény a to nejen z Čech, ale také ze zahraničí.
"Rádi bychom navázali na úspěšné předcházející ročníky. Chceme vylepšit zázemí festivalu a také rozšířit doprovodný program", podotkl za pořadatele produkční Josef Kašpar.
Na dalších scénách dostanou prostor nové kapely a vítězné skupiny ze soutěží Expedice Přeštěnice a Muzikus, které se rozběhnou po novém roce.

LINE UP
KONTRUST (Austria) / GREEN FROG FEET (Germany) / DAVID KOLLER / KRUCIPÜSK / WOHNOUT / BLUE EFFECT / MICHAL HRŮZA / TICHO DE PRE CUPÉ BAND / COVERS FOR LOVERS / BAGS / HAND GRENADE / MUNCHIES / HLAHOL / HODNĚ PODNĚ / DESPAIRES / THE SNUFF / ...
Line Up se bude dále rozšiřovat

Vstupenky můžete zakoupit též on-line přímo na ticketportal.cz
a ihned vytisknout v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!

ZTP/P info:
bezbariérový přístup zajištěn, pořadatel neposkytuje žádné slevy

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE
Top