ONEREPUBLIC

ONEREPUBLIC

Datum: 6. listopadu 2020
Místo: O2 arena Praha

Vstupenky

Pátek
6
Lis. 2020
20:00

PRODEJ DOČASNĚ PŘERUŠEN

Prodej byl pozastaven.
ONEREPUBLIC
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 18:30

OneRepublic dosáhli globálního úspěchu v roce 2007, kdy vyšlo jejich debutové album Dreaming Out Loud. Nabídlo úspěšné singly Stop and Stare a All I Need. Vše odstartoval hit Apologize, který skvělým způsobem zremixoval věhlasný producent Timbaland. Svoji silnou pozici nováčka OneRepublic potvrdili i deskou Waking Up z roku 2009, která nabídla další řadu hitů včele se Secrets, All The Right Moves nebo Marchin On.

Úspěch kapely OneRepublic tkví především ve velmi dobře napsaných a vyprodukovaných popových písních, za jejichž zrodem stojí primárně frontman kapely Ryan Tedder. Ten si fanoušky dokáže podmanit nejen svým charismatickým vzhledem, ale i nezaměnitelným hlasem, jež v mnoha případech vyvolává i husí kůži.

K dnešnímu dni má kapela z Colorado Springs na svém kontě čtyři řadová alba a téměř tři desítky úspěšných singlů. Poslední položkou v jejich diskografii je album Oh My My, které vyšlo v říjnu roku 2016.

Lze očekávat, že v Praze OneRepublic představí nejen své velké hity jako například If I Love Myself, I Lived, Kids, Rich Love nebo Counting Stars, ale i nové album, na kterém jistě nalezneme i loňské úspěšné singly Rescue Me a Wanted. U toho prostě nesmíte chybět!

Prostředky vybrané na základě pořadatelem navýšené ceny vstupného (35,-Kč), budou ze zisku pořadatele poukázány pro účely umělce, tedy nadaci dle jeho výběru.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Na mapě

Top