Detail info
Close

ONEREPUBLIC

ONEREPUBLIC

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 18:30

Koncert, který se měl původně konat dne 6.11.2020, byl přesunut na 28.10.2021 a poté znovu přesunut. Koncert se bude konat 10.5.2022. Vaše původní vstupenky zůstávají nadále v platnosti.

Koncert zahájí(20:00) zpěvačka Jessia, OneRepublic vystoupí od 21:15.

OneRepublic dosáhli úspěchu v roce 2007, kdy vyšlo jejich debutové album Dreaming Out Loud. Nabídlo úspěšné singly Stop and Stare a All I Need. Vše odstartoval hit Apologize, který zremixoval producent Timbaland. Svoji pozici nováčka OneRepublic potvrdili i deskou Waking Up z roku 2009, která nabídla další řadu hitů včele se Secrets, All The Right Moves nebo Marchin On.

Úspěch kapely tkví především ve velmi dobře napsaných popových písních, za jejichž zrodem stojí primárně frontman kapely Ryan Tedder. Ten si fanoušky dokáže podmanit nejen svým charismatickým vzhledem, ale i nezaměnitelným hlasem.

Kapela z Colorado Springs má na svém kontě 4 řadová alba a téměř tři desítky úspěšných singlů.

Lze očekávat, že v Praze OneRepublic představí nejen své velké hity jako například If I Love Myself, I Lived, Kids, Rich Love nebo Counting Stars, ale i nové album, na kterém jistě nalezneme i úspěšné singly Rescue Me a Wanted.

OneRepublic se spojili s PLUS1.org a z každé vstupenky poskytnou 35 Kč organizacím zajišťujícím důstojnost, rovnost a přístup komunitám, které to potřebují.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Původní tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top