Detail info
Close

OKTAGON 32

OKTAGON 32

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Původní termíny akce konané 14.3.2020 / 5.9.2020 / 24.10.2020 / 13.2.2021 / 4. 12. 2021 se přesouvají na nový termín 9.4.2022. Vstupenky zůstávají v platnosti

---

OKTAGON SE VRACÍ DO NEJTVRDŠÍHO MĚSTA REPUBLIKY

Kozma vs. Kníže: Střet nejtvrdších chlapů v OKTAGONU

Titulový střet generací nejtvrdších chlapů OKTAGONU Kozma vs. Kníže v nejtvrdším městě republiky, na které se již několik měsíců těší celé Česko-Slovensko, je konečně tady!

Skutečný král OKTAGONU a nezpochybnitelný šampion welteru David Kozma svůj pás obhájil už 4x. S Knížetem se střetl již v roce 2017, kdy prohrál na body. Nyní jde jako šampion vyhrát! 44letý Petr „Monster“ Kníže ale slibuje titulovou bitvu, na kterou fanoušci nikdy nezapomenou.

Konečně se dostane i na velmi osobní zápas Mikuláška proti „Bolo“ Melišovi. Bývalí kamarádi si nemohou přijít na jméno. „I kdybych tam měl umřít… On v Ostravě nevyhraje!“ říká vítěz bitvy o Ostravu Václav Mikulášek. Na takovou agresi je však „Bolo“ dokonale připravený.

A Ostravo! Těš se i na další hvězdy OKTAGONU a domácí borce.

Kupuj lístky na totálně adrenalinový OKTAGON 32 v Ostravar aréně 9. 4., který tě bude budit ze snů ještě dlouho po tom. Právě prodeji.

Tisková zpráva ohledně VIP programu.

Vstupenky do skyboxu obsahují catering a parkování zdarma v areálu v ceně vstupenky

Vstupenky pro vozíčkáře + doprovod zdarma objednávejte na rezervace@ticketportal.cz (s kopii oskenovaného ztp průkazu v příloze).

Více informací zde

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top