OKTAGON 31

OKTAGON 31
OKTAGON 31

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn v 16:30

Pražská O2 arena se 26.2.2022 stane svatyní, kde se uskuteční OKTAGON 31. Diváci budou poprvé v historii OKTAGONU svědky dvou titulových bitev v jeden večer.
Jedna rozhodne o králi střední váhy. Zůstane „Pirát“ sedět na svém trůnu, nebo započne vláda nové hvězdy OKTAGONU Patrika Kincla?
Druhou titulovou bitvu o prozatímního šampiona lehké váhy a příštího vyzyvatele Buchingera svede hladový Rony Paradeiser proti šampionovi World Fighting League Keitovi.
Uzdravený a natěšený Vlasto Čepo jde do souboje kovadlin s brazilským KO zabijákem Silvou, který ze 7️ výher uspal 6️ soupeřů.
Pudilová si to rozdá se specialistkou na demolici soupeřek „The Killa“ De Souzou.
Rozjetého „Gameovera“ Polívku čeká po Spicelym a Bryczekovi životní výzva – šampion pěti MMA organizací, francouzský rváč „Da Killa Kid“ Lohoré, jenž prohlašuje, že Polívku sfoukne jak svíčku.
A těšit se můžete na vaše další oblíbence, jejichž výkony v poslední době vás všechny zvedly ze sedaček – Bahníka, Farkaše, Kalašnika, Montagnaca nebo španělského strikera Toleda.

Již zakoupené lístky do pražské O2 areny na původní termíny (30.12.2020/1.5.2021/30.12.2021) zůstávají pro vstup na OKTAGON 31 v platnosti.

Nová tisková zpráva
Původní tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/PTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

Bude korunován nový král? Pirát vs. Kincl v souboji o titul střední váhy v O2 areně proběhne 26.2.2022

Turnaj OKTAGON 30, který měl v O2 areně proběhnout ve čtvrtek 30.12.2021, se z důvodu vládních opatření přesunul na sobotu 26.2.2022 od 17:30. Dle aktuálních nařízení JE POTVRZENO, že se uskuteční dle plánu v O2 areně turnaj hvězd pod novým názvem MMA OKTAGON 31. Diváci tak budou poprvé v historii OKTAGONU svědky dvou titulových bitev v jeden večer.

Vstupenky na OKTAGON 31 jsou stále v prodeji v síti Ticketportal.

Již zakoupené lístky do pražské O2 areny na všechny původní termíny (30.12.2021, 1.5.2021 a 30.12.2020) zůstávají pro vstup na OKTAGON 31 v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

Pražská O2 arena se 26.2.2022 stane svatyní, kde se rozhodne o králi střední váhy. Zůstane „Pirát“ sedět na svém trůnu, nebo započne vláda nové hvězdy OKTAGONU Patrika Kincla?

„V OKTAGONU je nový král!“, říká suverénně Patrik Kincl, který si rovnou jde pro titul ve střední váze, čímž chce dostat do kouta i zraněného Karlose Vémolu.

Prozatímní šampion „Pirát“ Krištofič trénující pod Attilou Véghem je však ve formě, v jaké jsme ho prý dosud neviděli a slibuje Kinclovi knockout. Je odhodlaný všem dokázat, že opasek mu náleží právem a zůstane mu, ať se mu do cesty postaví kdokoli.

Druhou titulovou bitvu o prozatímního šampiona lehké váhy a příštího vyzyvatele Buchingera svede hladový Rony Paradeiser proti šampionovi World Fighting League Keitovi, který na OKTAGONU 29 předvedl peklo a rozbombil Ryšavého.

Uzdravený a natěšený Vlasto Čepo jde do souboje kovadlin s brazilským KO zabijákem Silvou, který ze 7️ výher uspal 6️ soupeřů. Rozhodnutí na body tady nečekejte!

Pudilová, v níž nový oheň zažehl kouč Conora McGregora John Kavanagh, si to rozdá se specialistkou na demolici soupeřek „The Killa“ De Souzou.

Rozjetého „Gameovera“ Polívku čeká po Spicelym a Bryczekovi životní výzva – šampion pěti MMA organizací, francouzský rváč „Da Killa Kid“ Lohoré, jenž prohlašuje, že Polívku sfoukne jak svíčku.

A těšit se můžete na vaše další oblíbence, jejichž výkony v poslední době vás všechny zvedly ze sedaček – Bahníka, Farkaše, Kalašnika, Montagnaca nebo španělského strikera Toleda.

Velký turnaj velkých jmen přímo v O2 areně, kde prostě musíš být a zažít tu nejvíc adrenalinovou atmosféru, kterou ti servírujeme hned na úvod roku!


Top