OKTAGON 16

OKTAGON 16

Datum: NÁHRADNÍ TERMÍN BUDE UPŘESNĚN
Místo: OSTRAVAR ARÉNA Ostrava

Vstupenky

PRODEJ DOČASNĚ PŘERUŠEN

Prodej byl pozastaven.
OKTAGON 16
NÁHRADNÍ TERMÍN BUDE UPŘESNĚN
OSTRAVAR ARÉNA

Ostrava

Informace o akci

Bezpečnostní rada státu kvůli šíření koronaviru do odvolání zrušila veškeré sportovní, kulturní a jiné hromadné akce nad 100 lidí. Turnaj OKTAGON 16 se tedy přesouvá na nejbližší možný termín. V žádném případě se neuskuteční bez přítomnosti diváků. Vaše vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za přízeň nám i bojovníkům, na které má tato situace největší dopad.

OKTAGON 16 - OKTAGON SE VRACÍ DO NEJTVRDŠÍHO MĚSTA OSTRAVY!!!
 
Po dvou beznadějně vyprodaných akcích se OSTRAVA již potřetí stane dějištěm turnaje největší česko-slovenské MMA organizace. 
 
Hlavní duel v zápase na 5x5min obstará severomoravský rodák a nejúspěšnější tamní bojovník, hvězdný DAVID KOZMA, kterého čeká další titulová obhajoba. Návrat do OKTAGONU v rodné Ostravě zpečetí atraktivní bijec Matej Kuzník. Fanoušci se mohou těšit i na odložené FINÁLE ženské OKTAGON VÝZVY IV. mezi "SILENT KILLER" Lucii Szabovou a Sandrou Maškovou. Stejně tak nebude chybět ani "Slovenská Bestie" Gábor Boráros a jeho další velká výzva nebo vítěz BITVY O OSTRAVU Václav „Baba Jaga“ Mikulášek! Pro 7 výhru v řadě se do Ostravy vydá nejtalentovanější slovenský borec a sběratel KO ukončení Ludovít „Lajoš“ Klein.  To a samozřejmě i další hvězdy OKTAGONU a nezapomenutelná show! 

Tisková zpráva ohledně VIP programu.

Vstupenky pro vozíčkáře + doprovod zdarma objednávejte na rezervace@ticketportal.cz (s kopii oskenovaného ztp průkazu v příloze).

Více informací zde - https://oktagonmma.cz

Na mapě

Top