OKEAN ELZY - Help For Ukraine Tour

OKEAN ELZY - Help For Ukraine Tour

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Skupina „Okean Elzy“ předvede velký benefiční koncert na podporu Ukrajiny v Praze v hala Fortuna (ex. TipSport arena)

19. srpna 2022 se ve Sportovní hale Fortuna v Praze uskuteční velký benefiční koncert populární ukrajinské rockové kapely „Okean Elzy“. Prostředky z prodeje vstupenek budou věnovány na pomoc dětem, které trpěly během války, uprchlíkům a také obráncům Ukrajiny.

„Okean Elzy“ je nejznámější ukrajinská rocková skupina. OE music je expresivní a solidární koncertní drive, jedinečná kombinace pravé slovanské melodičnosti s mohutnou rockovou energií.

Alba skupiny jsou vždy rezonující a vždy představují významnou událost. Sólové koncerty skupiny „Okean Elzy“, jejichž hlavní podmínkou je živý zvuk, se zárukou vyvolávají u publika velký ohlas.

Vedoucí skupiny, autor hudby a textů Svjatoslav Vakarčuk je občanský aktivista.
Začátkem března 2022, během ruské invaze na Ukrajinu, se Vakarčuk připojil k praporu Územní obrany Lvovské oblasti. Hudebník zůstává na Ukrajině, která hrdinně hájí svou celistvost, vyjíždí na nejohroženější místa fronty a také pomáhá těm, kteří to potřebují – od lékařů po armádu. Nezapomíná ani na hudbu, dodává sil vojákům, ale i uprchlíkům na ukrajinských nádražích a ulicích.

Vystoupení na stanici kyjevského metra, která se stala útočištěm pro obyvatele Kyjeva během ruského bombardování: https://youtu.be/M96cN79ONdl

"Okean Elzy" v posledním desetiletí vystupovali v mnoha zemích světa: v Polsku, v České republice, v Německu, v Lotyšsku, v Izraeli, v Austrálii, v Kanadě, ve Spojených státech a ve Velké Británii. Na Ukrajině je OE jedinou skupinou, která dokázala naplnit největší stadion Ukrajiny „Olympijskij“ a to hned třikrát, v letech 2014, 2016, 2018 přičemž na každém koncertě byla návštěvnost od 70 000 do 85 000 diváků.

Olympijskij 2014 https://youtu.be/hLPe_jGmxq0

Od začátku ruské války proti Ukrajině, anexe Krymu, zabrání části území Doněcké a Luhanské oblasti v roce 2014 skupina přestala dávat koncerty v Rusku.

Již 19. srpna Okean Elzy přivítá ve Sportovní hale Fortuna v Praze tisíce fanoušků skupiny a také všechny, kteří hledají pomoc lidem postiženým válkou na Ukrajině.
S láskou k Ukrajině, s vděčností České republice, s bezmeznou vírou v Obránce Ukrajiny a ve Vítězství! Sláva Ukrajině!


UKR

«Океан Ельзи» дасть великий благодійний концерт для України у Празі в hala Fortuna (ex. TipSport arena)

19 серпня 2022 в Sportovní hala Fortuna у Празі відбудеться великий благодійний концерт популярного українського рок-гурту «Океан Ельзи». Кошти з квитків буде передано на допомогу дітям, які постраждали під час війни, біженцям, а також захисникам України.

«Океан Ельзи» - найвідоміший український рок- гурт. Музика ОЕ - це експресивний, самовідданий концертний драйв, унікальне поєднання справжньої слов'янської мелодійності з потужною роковою енергетикою.

Платівки групи завжди резонансні й стають гучною подією. Сольні концерти Океан Ельзи, головною умовою яких є живий звук, незмінно викликають великий відгук у глядачів

Лідер колективу, автор музики і слів Святослав Вакарчук є громадським активістом.
На початку березня 2022 року під час російського вторгнення в Україну, Вакарчук долучився до батальйону Територіальної оборони Львівської області. Музикант залишається в Україні, яка героїчно захищає свою цілісність, їздить у найгарячіші точки фронту, а також допомогає тим, кому це потрібно - від медиків до військових. Не забуває також про музику, співаючи і надихаючи солдатів, а також біженців на українських вокзалах і вулицях.

Виступ на станції київського метро, який став прихістком для киян під час російських бомбардувань https://youtu.be/M96cN79ONdI

"Океан Ельзи" протягом останнього десятиліття виступали в багатьох країнах світу: Польщі, Чехії, Німеччині, Латвії, Ізраїлі, Австралії, Канаді, Сполучених Штатах, а також Великобританії. В Україні ОЕ - це єдиний гурт, який тричі збирав найбільший стадіон України "Олімпійський" в 2014, 2016, 2018 роки на кожному концерті від 70.000 до 85.000 глядачів
Олімпійський 2014 https://youtu.be/hLPe_jGmxq0

З часу початку війни Росії проти України, анексії Криму, захоплення частини територій Донецької та Луганської областей у 2014 році, гурт припинив організовувати концерти в Росії.

Вже 19 серпня «Океан Ельзи» збере в Sportovní hala Fortuna в Праге тисячі шанувальників гурту, а також всіх тих, хто прагне допомогти людям, які постраждали через війну в Україні.
З любовʼю до України, з вдячністю для Чехії, з безмежною вірою в Захисників України та Перемогу! Слава Україні!

https://www.youtube.com/watch?v=ENaQR6SCW7A

 Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top