Detail info
Close

OD OPERY K MUZIKÁLU

OD OPERY K MUZIKÁLU
OD OPERY K MUZIKÁLU

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Velkolepý mezi žánrový galakoncert předních českých a slovenských pěvců, kteří svojí technikou „krásného zpěvu“ (z it. „bel canto“) rozechvívají posluchače v tuzemsku i na renomovaných zahraničních operních scénách. Nevídané spojení umělců, kteří jsou uznávanými mistry svého oboru. S doprovodem orchestru Praga Sinfonietta pod taktovkou Miriam Němcové se v nejslavnějších operních, operetních a muzikálových áriích představí Tereza Mátlová, Ester Pavlů, Petr Berger, Daniel Hůlka a Vladimír Chmelo. Slavnostním večerem diváky provede Marián Roden.
Přijďte se zaposlouchat do známých melodií a nechte se unášet fascinujícím souzněním hudebních nástrojů a jedinečných českých a slovenských hlasů. 

CARMEN – NÁPOJ LÁSKY – FIGAROVA SVATBA – LA TRAVIATA – DON GIOVANNI – RUSALKA – LAZEBNÍK SEVILLSKÝ – LAKMÉ – TURANDOT – ZEMĚ ÚSMĚVŮ – NETOPÝR – HRABĚNKA MARICA – MY FAIR LADY – DRACULA – WEST SIDE STORY – BÍDNÍCI

Dopřejte si jedinečný kulturní zážitek v Divadle Hybernia! 

K umocnění zážitku jsme pro vás připravili VIP balíčky, díky kterým se slavnostní večer stane skutečně výjimečným. Můžete si je zakoupit společně se vstupenkou jakékoliv cenové kategorie.

VIP balíček obsahuje welcome drink, raut a meet and greet po koncertě. Raut proběhne v salonku Divadla Hybernia a bude při něm možnost navštívit rovněž terasu divadla, ze které se naskýtá fascinující výhled na Prahu. V prodeji je pouze omezený počet VIP balíčků. 

Další informace:Koncert je součástí projektu „Opera lidem“ v rámci Českého pěveckého institutu.

Během koncertu bude pořizován videozáznam, který bude dále používán Českým pěveckým institutem. Zakoupením vstupenky berete na vědomí a souhlasíte s tím, že se můžete na videozáznamu v hledišti divadla krátce objevit.

 


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top