Detail info
Close

Noc na Karlštejně

Noc na Karlštejně

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Umělecká a produkční agentura DIVINUS Kateřiny Brožové a Scéna na Občanské plovárně vás zvou na muzikálové představení NOC NA KARLŠTEJNĚ.

Obnovená premiéra originální verze!

Když se u nás řekne muzikál, každému se vybaví dnes už kultovní a legendární Noc na Karlštejně, právem snad nejoblíbenější česká muzikálová komedie, které vdechl filmový život režisér Zdeněk Podskalský, který byl i autorem scénáře. S úžasnou spoluprací hudebního skladatele Karla Svobody a textaře Jiřího Štaidla vzniklo dílo, které Češi milují.

Pojďte s námi zažít dobu císaře Karla IV. a náladu historického hradu Karlštějna, kam by zapovězen vstup ženám, kde ale díky drobné ženské lsti opět zvítězí láska… Prožijte neopakovatelnou romantickou atmosféru časů dávno minulých s humorem takřka současným. Užijte si ty nejznámější melodie a v neposlední řadě hvězdné herecké obsazení naší divadelní adaptace Noci na Karlštejně!

Obsazení:
Petr Štěpánek, Marek Vašut, Václav Vydra, Monika Absolonová, Kateřina Brožová, Marian Vojtko, Sabina Laurinová, Bohuš Matuš, Jan Vlasák, Petr Vondráček, Mojmír Maděrič, Vlasta Peterková a mnozí další.

VIP vstupenky
Návštěvníci se mohou těšit na exkluzivní místa v bezprostřední blízkosti
podia.
VIP vstupenka obsahuje sklenku sektu na uvítanou, program k představení,
zapůjčení plédu a podsedáku.

Více informací: www.scenanaplovarne.cz

Režie: Martin Novotný
Hudba: Karel Svoboda
Texty písní: Jiří Štaidl, Eduard Krečmar
Choreografie: Richard Hess
Scéna: Ivo Žídek
Kostýmy: Lucie Loosová

V licenci ProVox Music Publishing s.r.o. a Dilia z.s.

---
Vstupenky pro ZTP/P-DISABLED + doprovod zdarma objednávejte na rezervace@ticketportal.cz s kopii oskenovaného průkazu v příloze.
Jiné slevy: NE


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top