Detail info
Close

Noc s legendou s Jaromírem Jágrem

Noc s legendou s Jaromírem Jágrem
Noc s legendou s Jaromírem Jágrem

Datum: 8. září 2024
Místo: Forum Karlín
Adresa: Pernerova 676/51, Praha 8-Karlín

Vstupenky

neděle
8
zář. 2024
18:00
Noc s legendou s Jaromírem Jágrem

Informace o akci

Noc s legendou s Jaromírem Jágrem

Jaromír Jágr chystá pro své fanoušky jako odměnu velkolepý večer plný emocí, zábavy, hudebních hostů a také velkých příběhů. To vše slibuje Noc s legendou, kde je hlavní hvězdou nejlepší hokejista všech dob a muž, který proslavil Českou republiku ve světě svým hokejovým uměním, Jaromír Jágr. 
 
Dvojnásobný vítěz Stanley Cupu, mistr světa a také olympický vítěz z Nagana, to vše je legenda nosící číslo 68 na svém dresu. Příběh kluka z Kladna, jenž dobyl svět, můžete zažít na vlastní kůži 8.9. v Praze ve Forum Karlín.

Kromě vstupenky máte možnost zakoupit i speciální balíček Meet and Greet, který obsahuje setkání s Jaromírem Jágrem po akci, společné fotografie pořízené profesionálním fotografem. Fotografie obdrží každý účastník mailem, který zadával při nákupu prodeje do 9.9.2024 do 12:00. Koupí Meet and Greet souhlasíte se zařazením fotografie do hromadné fotogalerie, která je určena POUZE pro držitele Meet and Greet. POZOR BALÍČEK NEOBSAHUJE VSTUPENKU NA AKCI, TU JE NUTNO KOUPIT ZVLÁŠŤ.

Vstupenky pro ZTP/P + doprovod můžete objednávat na rezervace@ticketportal.cz, v kopii s přiloženým oskenovaným průkazem ZTP.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps

Doporučené

Top