Noc romantismu

Noc romantismu

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Noc romantismu
Pivovarská zahrada se za soumraku promění v poetické kulisy jako stvořené pro pořádání koncertu s názvem Noc romantismu. Se západem slunce na obzoru si vychutnáte jednu z nejkrásnějších skladeb klasického repertoáru z období romantismu - Čajkovského klavírní koncert b moll.
Nejslavnější klavírní koncert všech dob předvede virtuozitu mladého pianisty slovensko-australského původu Ryana Martina Bradshawa. Finalista televizní soutěže Virtuosos V4+ a vítěz mnoha dalších prestižních mezinárodních soutěží vystoupí se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu s jeho již brzy šéfdirigentem Petrem Popelkou.
Zklamáni nebudou ani obdivovatelé specifického smyslu pro barvu a vyváženost hudební kompozice, která je pro frankofonní skladatele tak charakteristická. Provedení mistrovského díla Césara Francka Symfonie d moll připomene 200 let od narození tohoto výjimečného romantického skladatele.

Ryan Martin Bradshaw klavír
Symfonický orchestr Českého rozhlasu
Dirigent Petr Popelka

Součást zvýhodněného VSTUPENKOVÉHO BALÍČKU Č. 1
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal.cz a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online - HOMEtickets!!

Slevy:
Děti mladší než 7 let ZDARMA bez vstupenky a nároku na sedadlo │ 50% VĚK / AGE < 16 │ 20% STUDENT < 27 (kat. 3 a výše) │ 20% SENIOR 65+ (kat. 3 a výše) │ 30% ZTP │ 50% ZTP/P-DISABLED
slevu zvolte v nákupním košíku, nárok na slevu je třeba prokázat u vstupu do místa konání
Slevy na heslo:
50% Občan ČK │ 20% KOOPERATIVA
PRAVIDLA PRO POSKYTOVÁNÍ SLEV

Další info:
bezbariérový přístup ANO, pro vozíčkáře jsou určena sedadla na kraji každé řady

Vstupné zahrnuje městskou daň ve výši 10%.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top