Detail info
Close

Niall Horan: The Show

Niall Horan: The Show

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

NIALL HORAN
“THE SHOW“ LIVE ON TOUR 2024
guest koncertu – Tommy Lefroy

18:00 – Otevření vchodů
19:30 - Tommy Lefroy
20:30 - Niall Horan
*Časy jsou pouze orientační a mohou se měnit.

Návštěvní řád: https://www.livenation.cz/partners/podminky-vstupu-haly
V hale je možné platit pouze hotově (s výjimkou merche, ten lze platit i kartou).
Šatny najdete v přízemí (v levé části stadionu od vstupu) a v 1. patře a je zde možné platit pouze hotově. Kapacita je omezená.
Během vystoupení mohou být použity stroboskopy a lasery.

Populární zpěvák se se svou novou deskou „The show“ vydává na své prozatím největší tour a zavítá poprvé i do Prahy!“

CENY VSTUPENEK OD 1490,- KČ

Hluboce procítěná úvaha o všem, od duševního zdraví až po nekonečnou komplikovanost a nejistotu lásky, je nekonečně okouzlující výpovědí o tom, jak následovat své srdce až k jeho skutečné podstatě. Horan se obzvláště těší na svá vystoupení, jelikož se jedná o jeho nejosobnější materiál, který ve své výjimečné kariéře prozatím vytvořil.

"Není nic lepšího než sledovat, jak vám dav zpívá se všemi těmi emocemi ve tváři, a vědět, že si tu píseň spojuje s něčím významným ve svém vlastním životě," říká Niall Horan. "Pro mě je to vždycky to nejlepší, co může z psaní písniček vzejít." Horan, který se v této sezóně připojil k pořadu The Voice televize NBC jako nový kouč, v něm představil svůj nový singl "Meltdown".

Horan, který pochází z irského Mullingaru, prodal přes 80 milionů desek a několikrát koncertoval po celém světě jako člen kultovní skupiny One Direction. Jeho celovečerní sólový debut Flicker se v říjnu 2017 dostal na první místo žebříčku Billboard 200 a obsahoval 3x RIAA platinový singl "Slow Hands" a 2x RIAA platinový singl "This Town". Album se dostalo do Top 10 celkem ve 20 zemích. S celkovým počtem globálních streamů přesahujícím osm miliard získalo album Flicker platinu v pěti zemích (včetně USA) a zlato v dalších sedmi zemích. V roce 2020 následovalo album Heartbreak Weather, které se umístilo na vrcholu britského žebříčku Official Albums chart a žebříčku Billboard Top Album Sales.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Niall Horan: The Show
Top