Na stojáka - live ve PHENOMEN Music Baru

Na stojáka - live ve PHENOMEN Music Baru

Datum: 25. - 26. října 2022
Místo: PHENOMEN Music Bar
Adresa: Nádražní 43/84, Praha

Vstupenky

úterý
25
říj. 2022
20:00
Na stojáka - live ve PHENOMEN Music Baru
středa
26
říj. 2022
20:00
Na stojáka - live ve PHENOMEN Music Baru

Informace o akci

NA STOJÁKA - LIVE
oblíbená stand-up comedy z televizních obrazovek
Další "Dvoják" Stoják proběhne 25. a 26. října 2022.

Představí se
Dominik Heřman Lev, Petr Vydra, Petr "Nasty" Cerha, Radek Petráš

Začátek 20:00 (klub otevřen od 19:00)

POZOR - DŮLEŽITÉ!!!
K zakoupeným vstupenkám z předprodeje je nutná rezervace místa na sezení přímo v klubu, jinak platí vstupenky pouze na stání!!! Rezervujte si Vaše místa k sezení e-mailem na adrese: info@phenomen.cz

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online na ticketportal.cz - HOMEtickets!!

Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO / Provoz klubu se řídí nejaktuálnějšími opatřeními, které vstoupily v platnost dle konkrétních předpisů a vyhlášek!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Na stojáka - live ve PHENOMEN Music Baru

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top