Detail info
Close

Na Stojáka live!, Letní parket Na Sladovce

LETNÍ PARKET NA SLADOVCE
Na Stojáka live!, Letní parket Na Sladovce

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Na Stojáka live!
A víte, jaký je rozdíl mezi místními řidiči a šachovými figurkami? Šachové figurky mají na konci svého života možnost přijít zpět do krabice. Každopádně v Benešově to nejspíš ani nepostřehnete, protože zdejší kruhové objezdy jsou jak šachové partie - kdo udělá tah, tak toho přejede někdo jiný tahem dalším. Pokusit se dojet do restaurace Na Sladovce se pokusí Karel Hynek, Adéla Elbel a Daniel Čech - ten neřídí, tak má nejvyšší možnost, že to přežije!

Na stojáka
je oblíbená stand-up comedy show, která představuje nejlepší české a slovenské komiky předvádějící své umění v žánru stand-up komedie.
Show se vyznačuje přímým a osobním stylem humoru, kde komici sdílejí své životní příběhy, postřehy a názory na různá témata od běžných každodenních situací až po sociální a politické absurdity. "Na stojáka" nabízí divákům nejen smích a zábavu, ale často i provokativní a k zamyšlení vedoucí momenty, což z této show dělá jedinečný zážitek v českém prostředí stand-up komedie.

Časový plán (rámcový)
17:30 otevření areálu
18:30 začátek show
Více na: https://nasladovce.cz/

Vstupné: 300 Kč (předprodej) / 350 Kč (od 17.06.2024, 23:59)
Vstupenky můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz - eTickets, k dispozici jsou i prodejní místa Ticketportal.
Další info:
sedadla bez místenek / slevy NE, každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku / bezbariérový přístup ANO

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top