NZ SHAPESHIFTER, Alef Zero, DJs Volnej průběh

MEETFACTORY
NZ SHAPESHIFTER, Alef Zero, DJs Volnej průběh

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Novozélandská kapela NZ Shapeshifter se poprvé představí v České republice.
Koncert, který společně uvádějí MeetFactory, Truetone Recordings a Festonda Production, proběhne v sobotu 1. října od 20.00 hodin v MeetFactory. 
Díky dovednostem, které vypilovali během nahrávání čtyř alb a nespočtu vyprodaných koncertů, NZ Shapeshifter upevnili své ohromující síly na zbrusu nové dlouhohrající desce, The System is a Vampire, a vytvořili tak perspektivní zvuk, který je jak neúprosný, tak povznášející. Pokud jste ještě neměli to štěstí a nezažili NZ Shapeshifter naživo, kdy se zcela ponoří do svých monstrózních rytmů kombinujících drum'n'bass, prostorná dubová panoramata a nabušený hard rock, pak vás The System is a Vampire přenese právě do těchto končin, kde se všechny části pohybují jako jeden celek a tempa se neodvratně valí ke zlomovému bodu, kdy NZ Shapeshifter dá příkaz davu, aby jej následoval.
Když silná pětka v sestavě NZ Shapeshifters, tj. PDigsss (zpěv), Devin Abrams (sax / klávesy / syntezátory), Sam Trevethick (kytara / syntezátory / sampler), Nick Robinson (baskytara / syntezátory / MPC) a Johnny Hooves (bicí), spojí své talenty do jednoho svazku, rozpoutají zvuk, který je stejně neúprosný jako přírodní živly. The System is a Vampire je pravdivým svědectvím o jejich heavy soulu, jehož smyslem je motivovat taneční parkety, arény a festivalové plochy.
Roku 2010 spatřily světlo světa remixy desky The System Is A Remix – od lidí jako Logistics, Netsky, Camo + Krooked - které vydal kultovní label sídlící ve Velké Británii - Hospital records. Již více než deset let si muzikanti v NZ Shapeshifter se svým heavy soulem vyšlapávají svou vlastní cestu a neotřele produkují nekompromisní a nezastavitelné elektronické beaty, a to za podmínek, které si sami určují. The System is a Vampire přináší plody této jedinečné vize. www.shapeshifterlive.com  

Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Doporučené

Top