N.O.H.A. Noise of Human Art

N.O.H.A. Noise of Human Art

Datum: 18. - 19. října 2020
Místo: Lucerna Music Bar
Adresa: Vodičkova 36, Praha 1

Vstupenky

Neděle
18
říj. 2020
21:00

PRODEJ DOČASNĚ PŘERUŠEN

Prodej byl pozastaven.
N.O.H.A. Noise of Human Art
18. 10. 2020 19:30 / 21:00, HLEDÁ SE NOVÝ TERMÍN
pondělí
19
říj. 2020
21:00

PRODEJ DOČASNĚ PŘERUŠEN

Prodej byl pozastaven.
N.O.H.A. Noise of Human Art
19. 10. 2020 19:30 / 21:00, HLEDÁ SE NOVÝ TERMÍN

Informace o akci

Vzhledem k aktuálním vládním restrikcím jsme bohužel nuceni odložit říjnové koncerty N.O.H.A. v Lucerna Music Baru (18-19/10/2020). Nové termíny koncertů nejsou zatím stanoveny, oznámíme je po vyjasnění momentálně velice nepřehledné situace. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Děkujeme za pochopení a trpělivost v této turbulentní době, Lucerna Music Bar

Vzhledem k trvajícím protikoronavirovým opatřením se dvojkoncert N.O.H.A. přesouvá z 19. a 20. května 2020 na 18. a 19. října 2020. Vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Kapela N.O.H.A. se vrací po několikaleté kreativní pauze na světová pódia s novým vyzrálým albem, které pokřtí 19. a 20. května v Lucerna Music Baru. I tentokrát na novém albu N.O.H.A. sází na očividnou sympatii pro stylově otevřený mix drum & bass, world music, dubstepu a čerpá z multikulturních kořenů čtyř národností svých členů.
Na přípravě desky se podíleli stálí členové N.O.H.A. Osobitým způsobem obohatili zvuk nového alba i hostující hudebníci jako Shahab Tolouie, Felipe Machado nebo Bohdan „Turboklarinette“. Hlavní tváří nové tvorby je vedle MC Chevyho zpěvačka Kaia Brown a nyní uzrál čas společnou tvorbu zveřejnit. Kaia Brown pochází z Washingtonu DC., ale záhy se přestěhovala do New Yorku, kde začala psát a nahrávat s brooklynskou dub legendou Dr Israel. V New Yorku také spolupracovala s významnými umělci jako Kush Arora, Dub Gabrielem a Chad Jones Process Rebel. Kaia Brown svým osobitým projevem dodává hudbě i živým vystoupením N.O.H.A. novou hudební i vizuální dimenzi.
N.O.H.A. ve své tvorbě rozbíjí hranice mezi různými hudebními směry i světovými kontinenty a přirozeným způsobem tak spojuje dynamický nadupaný groove v „ethno-bass“. Tento pojem kapela převzala ze španělských médií, kde je N.O.H.A. takto popisována.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture N.O.H.A. Noise of Human Art
picture N.O.H.A. Noise of Human Art

Na mapě

Top