N.O.H.A. Noise of Human Art

N.O.H.A. Noise of Human Art

Datum: 18. - 19. října 2020
Místo: Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1

Vstupenky

Neděle
18
Říj. 2020
21:00

PRODEJ DOČASNĚ PŘERUŠEN

Prodej byl pozastaven.
N.O.H.A. Noise of Human Art
18. 10. 2020 19:30 / 21:00, HLEDÁ SE NOVÝ TERMÍN
Pondělí
19
Říj. 2020
21:00

PRODEJ DOČASNĚ PŘERUŠEN

Prodej byl pozastaven.
N.O.H.A. Noise of Human Art
19. 10. 2020 19:30 / 21:00, HLEDÁ SE NOVÝ TERMÍN

Informace o akci

Vzhledem k aktuálním vládním restrikcím jsme bohužel nuceni odložit říjnové koncerty N.O.H.A. v Lucerna Music Baru (18-19/10/2020). Nové termíny koncertů nejsou zatím stanoveny, oznámíme je po vyjasnění momentálně velice nepřehledné situace. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Děkujeme za pochopení a trpělivost v této turbulentní době, Lucerna Music Bar

Vzhledem k trvajícím protikoronavirovým opatřením se dvojkoncert N.O.H.A. přesouvá z 19. a 20. května 2020 na 18. a 19. října 2020. Vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Kapela N.O.H.A. se vrací po několikaleté kreativní pauze na světová pódia s novým vyzrálým albem, které pokřtí 19. a 20. května v Lucerna Music Baru. I tentokrát na novém albu N.O.H.A. sází na očividnou sympatii pro stylově otevřený mix drum & bass, world music, dubstepu a čerpá z multikulturních kořenů čtyř národností svých členů.
Na přípravě desky se podíleli stálí členové N.O.H.A. Osobitým způsobem obohatili zvuk nového alba i hostující hudebníci jako Shahab Tolouie, Felipe Machado nebo Bohdan „Turboklarinette“. Hlavní tváří nové tvorby je vedle MC Chevyho zpěvačka Kaia Brown a nyní uzrál čas společnou tvorbu zveřejnit. Kaia Brown pochází z Washingtonu DC., ale záhy se přestěhovala do New Yorku, kde začala psát a nahrávat s brooklynskou dub legendou Dr Israel. V New Yorku také spolupracovala s významnými umělci jako Kush Arora, Dub Gabrielem a Chad Jones Process Rebel. Kaia Brown svým osobitým projevem dodává hudbě i živým vystoupením N.O.H.A. novou hudební i vizuální dimenzi.
N.O.H.A. ve své tvorbě rozbíjí hranice mezi různými hudebními směry i světovými kontinenty a přirozeným způsobem tak spojuje dynamický nadupaný groove v „ethno-bass“. Tento pojem kapela převzala ze španělských médií, kde je N.O.H.A. takto popisována.

Galerie

picture N.O.H.A. Noise of Human Art
picture N.O.H.A. Noise of Human Art

Na mapě

Top