Detail info
Close

NO NAME

NO NAME

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Pro návštěvníky O2 universa: vstup umožněn 19:00, držitelům VIP Experience 18:30

V srpnu 2023 kapely NO NAME a NOCADEŇ představily svou společnou píseň "V pôvodnom znení" na YouTube. Ta předznamenala vydání nového alba od NO NAME a také společné česko-slovenské turné obou kapel.

Turné odstartuje ve městě, které je domovem obou kapel - v Košicích a zakončí velkým finále 20. dubna 2024 v O2 universu Praha. Na turné se k oběma slovenským kapelám připojí také česká pop-rocková kapela BOTOX.

Singl "V pôvodnom znení" nabízí unikátní živou koncertní verzi, kterou lze zažít pouze během společného turné. Duet Igora Timka a Rasťa Kopiny s názvem "V pôvodnom znení" pochází z nadcházejícího alba kapely NO NAME. Igor a Rasťo jsou bývalými spolužáky z košické státní konzervatoře, kteří dokonce seděli ve stejné lavici. Jedná se o historicky první uměleckou spolupráci těchto dvou kapel.

"Od vydání našeho posledního pravidelného alba v roce 2015 začaly postupně přicházet nápady. Nová píseň je ochutnávkou našeho nadcházejícího alba, které vyjde v následujících týdnech. Znovu se držíme našeho definovaného principu: Zpívej to, co prožíváš a prožívej to, co zpíváš. Pro naši generaci čtyřicátníků je zcela přirozené si uvědomit, že jsme uprostřed procesu dospívání, možná uprostřed životní cesty. A právě během tohoto období člověk potřebuje pocit jistoty, vědomí, že se může na někoho spolehnout, že ví, kam patří... Křídla rostou pouze těm, kteří věří v ostatní. Konfrontace se sebou samým a s životem je očekávaným okamžikem", uzavírá Igor Timko.

Omezená kapacita fanoušků si může ke vstupence do O2 universa přikoupit službu VIP Experience.

Na tyto koncerty nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele pro O2 universum
INFO ZTP/P pro O2 universum


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top