NATĚRAČ

PRAGUE KEMP LETŇANY
NATĚRAČ

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Leoš Noha jako bláznivý Natěrač? Nenechte si ujít divadelní představení v PVA EXPO PRAHA

Pod taktovkou režiséra Jana Noska Nováka si můžete vychutnat bláznivou letní komedii Natěrač s Leošem Nohou. V rámci kulturního léta PRAGUE KEMP LETŇANY se divadelní scéna rozsvítí v neděli 5. července od 20 hodin.

Ten chlap má vymalováno! To je bláznivá komedie o tom, jak neúspěšný herec živící se momentálně jako malíř pokojů získá nečekaně svou životní roli. Autor hry Donald Churchill je autorem tzv. „čistých komedií“, které si kladou jediný cíl, pobavit a rozesmát diváka. A umí to dokonale. V Natěračovi rozvíjí situaci klasického milostného trojúhelníku. Hlavní hrdinka hry Simona je nucena čelit pomstě zhrzené manželky svého milence. Jakým způsobem této pomstě dokáže vzdorovat a jakou roli v tom sehraje náhodně přítomný natěrač? Po boku Leoše Nohy se představí také Barbora Mottlová a Eva Decastelo.

Představení začíná ve 20:00. Areál kulturního léta v PVA EXPO PRAHA Letňany se otevírá v 19:00.

V rámci letního programu se v Letňanech představí i další hvězdy českého šoubyznysu. Návštěvníci se mohou těšit na hudební vystoupení slavných jmen, jako jsou Roman Dragoun a Vítkovo kvarteto, Hana Zagorová a Petr Rezek nebo Leoš Mareš.

Vstupenky jsou již nyní ve zvýhodněném online předprodeji, případně ke koupi na místě. Akce si mohou vychutnat zájemci také přímo ve svém voze zakoupením vstupenky pro automobil. Více na www.ticketportal.cz .

Na mapě

Doporučené

Změny a upozornění

ZRUŠENO: NATĚRAČ 28.5.2019 – PRAHA

ZRUŠENO:

Z technických důvodů dochází ke zrušení představení NATĚRAČ konajícího se dne 28.5.2019 od 19:00 hod. v Divadle Gong v Praze.

 

Zakoupené vstupenky je možné vracet v místě zakoupení.

 


Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top