Detail info
Close

Mykhailo Hrytskan a Kateryna Buzhynska

Mykhailo Hrytskan a Kateryna Buzhynska

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Uvidíme se v Praze - Mykhailo Hrytska a Kateryna Buzhynska s exkluzivním koncertním programem "Black Velour"!
 
15. prosince vás zveme na jedinečný koncert Lidové umělkyně Ukrajiny Kateryny Buzhynské a Ctěného umělce Ukrajiny Mykhaila Hrytskana s těmi nejlepšími a novými hity! Pouze pro vás, v tento den, umělci představí PREMIÉRU nové duetové písně, a také to bude nezapomenutelný zážitek plný emocí kdy představí své hity, které si podmanily miliony fanoušků.
 
Kateryna Buzhynska hýbe srdcem a duší svých fanoušků již více než jeden rok. Překrásné žena, plná energie a její originální a krásný hlas – tři složky jejího úspěchu.
Mykhailo Hrytskan je oblíbený u žen, ale i muži ho obdivují. Všechny jeho písně se vyznačují silnými texty a jasnými melodiemi, krásým sametový tónem hlasu a mimořádné charisma vás uchvátí.
Kromě toho, že vám koncert přinese nezapomenutelné emoce, budete mít možnost pomoci Ukrajině. Během koncertu proběhne charitativní aukce, ze které budou všechny prostředky v plné výši převedeny na potřeby ozbrojených sil (zejména 10. samostatné horské útočné brigádě „Edelweiss“, ve které slouží Katerynin bratr).
 
Garantujeme také novoroční náladu a moře pozitivních emocí od našeho fotografa a fotozóny. Nenechte si to ujít, bude to jedinečný večer!
 
15. prosince v 19:00 vás zveme na Divadlo Na Maninách

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top