MUZIKÁLY NARUBY - J. Vágner, P. Ryšavý, J. Kopečný

MUZIKÁLY NARUBY - J. Vágner, P. Ryšavý, J. Kopečný

Datum: 22. října 2022
Místo: Palác Lucerna, Velký sál
Adresa: Štěpánská 704/61, Praha 1

Vstupenky

sobota
22
říj. 2022
19:00
MUZIKÁLY NARUBY - J. Vágner, P. Ryšavý, J. Kopečný

Informace o akci

 

Přední čeští zpěváci a muzikáloví herci - Josef Vágner, Petr Ryšavý a Jan Kopečný - spojili síly a přichází s velkolepou koncertní muzikálovou show, která v České republice nemá obdoby. Čeká Vás nabitý koncert plný těch nejznámějších muzikálových hitů za doprovodu skvělé živé kapely v podání, jaké jste ještě nikdy neslyšeli. Po dvou zcela vyprodaných koncertech v Divadle Broadway přicházejí Muzikály Naruby s vánočním speciálem ve svatostánku české hudební scény- velký sál pražské Lucerny. Ano, u této party je vše naruby a tak naruby budou i ty příští Vánoce. Dopřejeme si je již v říjnu. Pomozte nám obrátit NARUBY i samotnou Lucernu.

Dopřejte si koncert plný humoru, recese, nečekaných momentů a skvělých pěveckých výkonů.

 
VIP DELUXE vstupenka


- Dopřejte si neopakovatelný koncertní zážitek z bezprostřední blízkosti v předních řadách kultovního koncertního svatostánku pražské Lucerny.

- Popřejte celé kapele a jejím frontmanům super koncert podáním ruky a objetím před samotným začátkem koncertu.

- K tomu všemu na každého z Vás čeká láhev exkluzívního vína pod Vaší sedačkou, abyste si koncert užili  doslova plnými doušky.

- Koncertem pro Vás večer nekončí. Zakoupením této vstupenky získáváte také vstup na exkluzivní afterparty pro uzavřenou společnost plnou VIP hostů a médií v jednom z pražských klubů, kde se setkáte nejen s protagonisty koncertu, ale dalšími hvězdami českého showbyznysu.

 

 


Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top