Mistrovství České republiky mužů a žen v atletice

Mistrovství České republiky mužů a žen v atletice

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Mistrovství ČR mužů a žen v atletice na dráze, 10. a 11. června 2017, Třinec

Městský stadion v Lesní ulici uvidí druhý červnový víkend domácí atletickou elitu. Špotáková, Maslák, Hejnová, Staněk, Holuša, Kudlička, Veselý, Vadlejch a mnozí další – na mistrovství České republiky dospělých se sjedou všichni nejlepší čeští atleti, aby zde bojovali o republikové tituly a medaile.

Skvělé výkony slibují také vrcholy sezóny, o něž se bude v Třinci hrát. Jen dva týdny po MČR vyrazí nejlepší reprezentanti v jednotlivých disciplínách na evropský šampionát týmů do francouzského Lille. A „republika“ je také ideální příležitostí k plnění limitů pro srpnové mistrovství světa v Londýně či červencové mládežnické šampionáty Evropy v Bydhošti (do 22 let) a Grossetu (do 19 let).

Třinečtí pořadatelé mají bohaté zkušenosti, vrcholné republikové klání hostili již šestkrát, přitom hned dvakrát v posledních deseti letech (2007 a 2010). Neváhejte a zajistěte si účast při domácím atletickém svátku roku.

Připraven je také bohatý doprovodný program pro malé i velké fanoušky. Děti si budou moci vyzkoušet atletické disciplíny zábavnou formou a mnoho dalšího.

Na mapě

Top