Míša Růžičková: JEDEME NA SAFARI

MÍŠA RŮŽIČKOVÁ
Míša Růžičková: JEDEME NA SAFARI

Datum: 24. března - 20. dubna 2023
Místo: Dačice, Olomouc, Valašské Meziříčí, Brno, Prostějov, Příbram

Vstupenky

pátek
24
bře. 2023
17:00
Míša Růžičková: JEDEME NA SAFARI
pátek
14
dub. 2023
17:00
Míša Růžičková: JEDEME NA SAFARI
sobota
15
dub. 2023
16:00
Míša Růžičková: JEDEME NA SAFARI
neděle
16
dub. 2023
10:00
Míša Růžičková: JEDEME NA SAFARI
Kino Scala

Brno

neděle
16
dub. 2023
16:00
Míša Růžičková: JEDEME NA SAFARI
Společenský dům

Prostějov

čtvrtek
20
dub. 2023
17:00
Míša Růžičková: JEDEME NA SAFARI
PŘESUNUTO (25.03.23, 04.03.2023) / NOVĚ: 20.04.2023, 17:00

Informace o akci

Míša Růžičková: JEDEME NA SAFARI
Pojedete s námi na safari? Safari je taková speciální zoologická zahrada, kde žijí některá zvířátka společně, volně puštěna ve výběhu a my se na ně můžeme podívat zblízka z auta nebo z autobusu. Že už jste tam byli? Tak si můžeme takový výlet zopakovat s písničkou. Určitě tam narazíme na opičky, žirafy a žirafátka, zebry, hrošíky a nosorožce, o kterém budu zpívat v písničce Na rovníku. To je v Africe, kde se malý nosorožec Matýsek narodil a spolu s ním i spousta dalších exotických zvířátek, na která se teď pojedeme podívat. Jak se tam asi mají? Já myslím, že dobře, protože se o ně ošetřovatelé dobře starají. Ještě si zazpíváme písničku na přání, vyfotíme zvířátka a můžeme zase domů.
Tak ahooooj, už se na vás moc těším, Míša

NOVINKA! PŘI NÁKUPU 4 VSTUPENEK (společně v jednom nákupu) OBDRŽÍTE DÁREK!
Voucher na DVD CVIČÍME S MÍŠOU!, potvrďte v nákupním košíku. DVD obdržíte zdarma výměnou za voucher v den konání u vstupu na představení.

Představení je vhodné pro děti od 2 let. Děti do 12 měsíců, které ještě nechodí, mají vstup zdarma, všichni ostatní návštěvníci musí mít platnou vstupenku, bez ohledu na věk.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Držitelé průkazu ZTP/P: po předložení vstupenky a průkazu ZTP/P u vstupu, bude na místě, v den vystoupení, proplacena sleva 50% z ceny vstupenky / jiné slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO

-TH-

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

PŘESUNUTO: Míša Růžičková: JEDEME NA SAFARI - PŘÍBRAM 04.03.2023

ZMĚNA:

představení Míša Růžičková: JEDEME NA SAFARI plánované na 04.03.2023v PŘÍBRAMI se z technických důvodů již podruhé přesouvá (původně 25.03., následně 04.03.2023),
NOVĚ: ČTVRTEK 20. DUBNA 2023 OD 17:00, místo konání se nemění.

 

MÍŠA RŮŽIČKOVÁ na ticketportal.cz

 

DĚKUJEME ZA TRPĚLIVOST!

 

Vaše vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín.

Pokud nemůžete náhradní termín akceptovat, lze požádat o vrácení vstupného. Prosíme, abyste tak případně učinili co nejdříve, abychom Vaše rezervace mohli uvolnit pro ostatní zájemce.

Právě z důvodu rezervovaných sedadel můžeme požadavek na vrácení vstupného přijmout pouze do pátku 31. března 2023, po tomto datu se má za to, že jste náhradní termín akceptovali.

 

Vracení vstupného

 1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu (i platba přes Twisto)

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

c) Sodexo- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

3/ Platba vstupenek přes benefity (Benefit Plus, Benefity.cz, Gallery Beta)

Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu

Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

 

 

 


Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal


Doporučené

Top