Michal David: MUŽ SE ŽELEZNOU MASKOU

ZÁMECKÉ MUZIKÁLOVÉ NOCI - VALTICE
Michal David: MUŽ SE ŽELEZNOU MASKOU

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

KONCERTNÍ VERZE NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH MUZIKÁLŮ DIVADLA BROADWAY
V krásném romantickém prostředí na nádvoří valtického zámku můžete zažít během jediného víkendu premiéru tří muzikálových nocí.
Výpravná koncertní kostýmovaná verze muzikálů známého skladatele a hitmakera Michala Davida. Skvělé obsazení v čele s českou muzikálovou hvězdou Mariánem Vojtkem. Špičková taneční company. To vše je více než hodina a půl známých písní a skvělých tanečních vystoupení!
Zpívají: Marián Vojtko, Michaela Gemrotová, Jan Kopečný, Radka Fišarová, Peter Pecha a další

27.07.18 TŘI MUŠKETÝŘI
28.07.18 ANGELIKA
29.07.18 MUŽ SE ŽELEZNOU MASKOU

MUŽ SE ŽELEZNOU MASKOU

Nejnovější muzikál Michala Davida měl premiéru 1. listopadu 2017 a doslova přes noc se stal muzikálovým hitem s obrovským diváckým úspěchem. Opět se setkáváme d´Artagnanem, Athosem, Aramisem a Porthosem, kteří se rozhodnou k odvážnému a riskantnímu činu. Vyměnit arogantního krále Ludvíka XIV. za jeho dvojče vězněné pod železnou maskou v Bastile. Hudbu Michala Davida doplňuje Bryan Adams, tentokrát se skladbou "(Everything I Do) I Do It For You".

Vstupenky MEET & GREET zajišťují sedadla v prvních dvou řadách u pódia, welcome drink a setkání s umělci na malém rautu po představení.
Sleva 20% pro seniory ve věku 60 let a vícee !NA VSTUPENKY KATEGORIE II. - žádejte na prodejních místech Ticketportal nebo zvolte on-line v nákupním košíku.
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Další info:

bezbariérový přístup ANO/ Sektor ZTP/P-DISABLED je určen pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (1 osoba), každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku.

Na mapě

Top