Michal Nesvadba: MICHAL NA HRANÍ

MICHAL NESVADBA Z KOUZELNÉ ŠKOLKY!
Michal Nesvadba: MICHAL NA HRANÍ

Datum: 15. dubna - 21. května 2023
Místo: Zlín, Podbořany, Sušice, Plzeň, Horažďovice

Vstupenky

sobota
15
dub. 2023
14:30
Michal Nesvadba: MICHAL NA HRANÍ
čtvrtek
20
dub. 2023
17:00
Michal Nesvadba: MICHAL NA HRANÍ
PŘESUNUTO Z 01.04.2023 / NOVĚ: 20.04.2023, 17:00
Kulturní dům

Podbořany

pátek
21
dub. 2023
17:00
Michal Nesvadba: MICHAL NA HRANÍ
pátek
19
kvě. 2023
17:00
Michal Nesvadba: MICHAL NA HRANÍ
neděle
21
kvě. 2023
10:00
Michal Nesvadba: MICHAL NA HRANÍ
Kulturní dům

Horažďovice

Informace o akci

MICHAL NESVADBA: MICHAL NA HRANÍ
O tom, jak si hrát s Michalem podle návodu.
Michal umí běhat, umí stát, umí mluvit i tancovat. Kouzelný Michal je první hračkou na světě, která si může vybrat, kdo si s ní bude hrát! Nebudeš to právě ty?
Michal naučí děti pořádku ve svých hračkách. Bez dětí to ale nejde a tak jsou od začátku až do konce aktivně zapojeny do magické hry s rekvizitami vyrobenými ze samolepicí pásky.
Po vystoupení se Michal s dětmi fotí a podepisuje.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info
Děti, které nedosáhly věku dvou let zdarma bez vstupenky a nároku na vlastní sedadlo, každý jiný návštěvník musí mít platnou vstupenku.
Sleva 50% pro držitele průkazu ZTP/P MLADŠÍHO 15 LET, žádejte na prodejních místech Ticketportal nebo zvolte online v nákupním košíku / bezbariérový přístup NEUVEDENO

SPECIÁLNÍ INFO Blansko 25.03.2023: zvýhodněné vstupenky pro vozíčkáře, sleva 50% pro držitele průkazu ZTP/P na ostatní sedadla v sále / bezbariérový přístup ANO / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku

SPECIÁLNÍ INFO Zlín 15.4.2023: Děti, které nedosáhly věku dvou let zdarma bez vstupenky a nároku na vlastní sedadlo, každý jiný návštěvník musí mít platnou vstupenku.
Slevy pro ZTP a ZTP/P až na místě v den konání akce nebo kontaktujte pořadatele akce.

-TH-

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

PŘESUNUTO: Michal Nesvadba: MICHAL NA HRANÍ - Podbořany 01.04.2023

ZMĚNA:

představení Michal Nesvadba: MICHAL NA HRANÍ, plánované na 01.04.2023 V PODBOŘANECH, se z důvodu akutní operace, které se pan Nesvadba musí podrobit, PŘESOUVÁ. NOVĚ: ČTVRTEK 20. DUBNA 2023, POZOR! OD 17:00.

MICHAL NESVADBA na ticketportal.cz

Vaše vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín, kde jsme pro Vás rezervovali příslušnou kapacitu.

Pokud nemůžete náhradní termínakceptovat, lze požádat o vrácení vstupného. Prosíme, abyste tak případně učinili co nejdříve, abychom Vaše rezervace mohli uvolnit pro ostatní zájemce.

Právě z důvodu rezervovaných sedadel můžeme požadavek na vrácení vstupného přijmout pouze do středy 12. dubna 2023, po tomto datu se má za to, že se změnou souhlasíte.

 

Vracení vstupného

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu (i platba přes Twisto)

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

c) Sodexo- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

3/ Platba vstupenek přes benefity (Benefit Plus, Benefity.cz, Gallery Beta)

Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu

Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

 Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

 

 


Doporučené

Top