Mefistoteles / Mephistopheles

Jihočeské divadlo
Mefistoteles / Mephistopheles

Datum: 24. února 2023
Místo: DK METROPOL
Adresa: Senovážné nám. 2, České Budějovice 1

Vstupenky

pátek
24
ún. 2023
19:00

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.

V síti Ticketportal nyní vyprodáno (možnost uvolnění nevyzvednutých rezervací zpět do prodeje).
Mefistoteles / Mephistopheles
DK METROPOL

České Budějovice

Informace o akci

Mefistoteles: Arrigo Boito

Velkolepá opera s faustovskou tematikou

Nesmírně působivá, naprosto unikátní opera vrcholného italského romantismu s efektními sborovými a baletními scénami směřuje k úchvatnému spirituálnímu finále. Symbolické rozloučení Maria De Rose s jihočeskou operou a zároveň první domácí režie jejího nového uměleckého šéfa Tomáše Ondřeje Pilaře. Věčný příběh souboje dobra a zla zpracovaný literárním a hudebním géniem italské opery v jedné osobě a jediné opeře. Hudba, která vám způsobí závrať, inscenace, co nasytí vaši touhu po kráse a až hříšně ďábelský sympaťák, kterému budete celou dobu fandit, i když víte, že to projede!

Mephistopheles: Arrigo Boito

Magnificent opera

A unique opera with an impressive choir and ballet scenes heads toward an enthralling spiritual finale. It is a symbolic farewell of Mario De Rose to the South Bohemian Opera and, at the same time, the first direction of the new artistic director Tomáš Ondřej Pilař at his home stage. The eternal story of the fight between good and evil composed by the literary and musical genius of the Italian opera in one person and in one opera. Music that will make you feel dizzy, a production that will satisfy your desire for beauty, and an almost sinfully devilish nice guy whose side you will take all the time although you know that he is going to lose!

 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Doporučené

Top