Detail info
Close

Matteo Bocelli A Night With Matteo

MATTEO BOCELLI & NIGHT WITH MATTEO
Matteo Bocelli A Night With Matteo

Datum: 23. června 2024
Místo: Divadlo Hybernia
Adresa: náměstí Republiky 3/4, Praha 1

Vstupenky

neděle
23
čvn 2024
20:00

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.

V síti Ticketportal nyní vyprodáno (možnost uvolnění nevyzvednutých rezervací zpět do prodeje).
Matteo Bocelli A Night With Matteo

Informace o akci

Mladý italský zpěvák a skladatel, nositel slavného jména Matteo Bocelli, se po loňském vydání debutového alba Matteo vydal na rozsáhlé turné po Spojených státech a Evropě, v jehož rámci zavítá v červnu 2024 do pražského divadla Hybernia.

Matteo Bocelli vyrůstal obklopen klasickou hudbou, ale také písněmi popových velikánů jako byli Frank Sinatra, Whitney Houston a později jeho velký idol Ed Sheeran. Od dětství se mu dostávalo rozsáhlého hudebního vzdělání, vystudoval zpěv a hru na klavír na hudební konzervatoři v italské Lucce

Coby zpěvák na sebe poprvé upoutal pozornost, když nádherným hlasem skvěle sekundoval svému slavnému otci na albu Sí v duetu Fall on Me. Posluchači si ale museli dalších pár let počkat, než se nadějnému zpěvákovi povedlo vykročit na vlastní hudební dráhu. V roce 2020 vydal první singl, překrásnou milostnou píseň Solo, která v sobě kombinuje prvky klasické árie s popovější melodií a frázováním. A teprve o 3 roky později, v létě 2023 přichází Matteo Bocelli konečně s dlouho očekávaným debutovým sólovým albem Matteo, na které navázalo turné po Spojených Státech, Evropě a Austrálii

Jeho koncerty se vyznačují  výlety do mnoha hudebních žánrů, s lehkostí opřenou o kvalitní hlas se přesouvá od klasiky k příjemnému  italskému sametovému popu a interpretaci slavných světových skladeb. Matteo je na živých vystoupeních  naprosto bezprostřední a užívá si  kontaktu s okouzleným publikem. 


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Matteo Bocelli A Night With Matteo
picture Matteo Bocelli A Night With Matteo
picture Matteo Bocelli A Night With Matteo
picture Matteo Bocelli A Night With Matteo

Na mapě

google maps

Doporučené

Top