Made in Slovakia - IMT Smile a Lúčnica

Made in Slovakia - IMT Smile a Lúčnica

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Netradiční spojení hudby, tance, krásy slovenských žen a živelné energie hudebníků přináší představení kapely IMT Smile a uměleckého souboru Lúčnica také do Prahy! Po beznadějně vyprodaných koncertech na Slovensku, které navštívilo zhruba 30 tisíc nadšených diváků, uvidí velkolepý projekt Made in Slovakia 19. prosince i pražská O2 arena.

Diváci se mohou těšit jak na taneční choreografie uměleckého vedoucího Lúčnice prof. Štefana Nosáľa, tak i na hity Ivana Táslera a IMT Smile v netradičních úpravách s orchestrem a pěveckou skupinou Lúčnice. Celý projekt a propojení dvou navenek diametrálně odlišných uměleckých celků má pod taktovkou zkušený režisér Ján Ďurovčík.

Spolupráce IMT Smile s Lúčnicí se začala rýsovat už v roce 2013, kdy kapela obsadila do svého klipu k písni S.O.S. právě krásné tanečnice z Lúčnice.

Na stání je připravena zaváděcí cena 390 Kč, která bude jen pro omezený počet vstupenek. Poté se bude cena vstupenky na stání zvyšovat. Vstupenky na sezení se pohybují mezi 790 a 990 Kč.

Tisková zpráva
INFO ZTP/P
Pokyny pořadatele
FOTO ke stažení

Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Made in Slovakia - IMT Smile a Lúčnica

Na mapě

Top