Detail info
Close

MUZIKÁLOVÝ WORKSHOP PRO HERCE A ZPĚVÁKY – NINA SCHWARZ

MUZIKÁLOVÝ WORKSHOP PRO HERCE A ZPĚVÁKY – NINA SCHWARZ

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Scéna na Občanské plovárně vás zve na unikátní muzikálový workshop.

Pokud jste herec, zpěvák nebo tanečník, připojte se k nám na nezapomenutelném letním workshopu plném zahraničních vlivů přímo ze světa broadwayských divadel.

Co vás čeká? Během 5 hodin intenzivního workshopu, pod vedením Niny Schwarz, která je současnou studentkou The American Musical and Dramatic v New York City, získáte důležité znalosti a techniky, nejen pro zpěv a váš hlas, ale také pro správnou práci s emocemi či přenos postavy přímo na jeviště.

Workshop je limitován pro malý počet účastníků, abychom mohli garantovat individuální přístup a osobní rozvoj. Workshop je určen pro věkovou kategorii 15+ a je ideální pro všechny, kteří již mají nějaké zkušenosti se zpěvem či vystupováním. 

Přítomen bude i talentovaný korepetitor/pianista Richard Mašata, který účastníkům poskytne profesionální klavírní doprovod a bude po celou dobu k dispozici s cennými radami a inspirací.

Každý účastník si, dle vlastního výběru, zvolí jednu muzikálovou píseň v českém nebo anglickém jazyce a předem zašle svou volbu na emailovou adresu: nina.managementofficial@gmail.com. Noty, nahrávky nebo jiné, další pomocné informace k písni jsou vítány. Před samotným workshopem účastníci také obdrží materiály, noty a nahrávky ke společné písni, která bude součástí workshopu, aby se mohli předem připravit a vytvořit si tak vlastní představu.

V ceně jedné vstupenky bude k zajištěno malé občerstvení přímo na místě.

Připojte se k nám v jednom z termínů: 14. 8., 16. 8. nebo 18. 8. 2023. Toto je jedinečná příležitost pro všechny, kteří touží posunout své možnosti na profesionálnější úroveň.

Neztrácejte čas a rezervujte si své místo ještě dnes na www.ticketportal.cz ! Léto je tady a je čas rozproudit hudební scénu. Těšíme se na vás na letním muzikálovém workshopu!

Více informací na www.scenanaplovarne.cz.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top