Detail info
Close

MUZIKÁLEM BEZ BARIÉR VIII.

MUZIKÁLEM BEZ BARIÉR VIII.

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

MUZIKÁLEM BEZ BARIÉR VIII.
Muzikálové hvězdy pro o. p. s. Polovina nebe

Benefiční koncert je pravidelně pořádán 3. prosince k Mezinárodnímu dni zdravotně postižených a tentokrát nese podtitul Filmové melodie.
Vystoupí na něm již tradičně patronka koncertu Michaela Tomešová s dalšími zpěváky Kateřinou Bohatovou, Šimonem Bílinou, Richardem Pekárkem, Zbyňkem Fricem, Janem Křížem, Marií Křížovou, Elis Ochmanovou, Peterem Pechou, Přemyslem Pálkem, Janem Tenkrátem, Romanem Tomešem, Tomášem Traplem plus živou kapelou v čele s Václavem Tobrmanem.
Diváci se mohou těšit na písně z českých i zahraničních titulů, zazní například známé melodie z filmů Starci na chmelu, Moulin Rouge, Rocketman, Skyfall a řada dalších.


Výtěžek vstupného bude poukázán ve prospěch veřejné sbírky na Modřanský biograf a pro zdravotně postižené lidi. Koncert je rovněž poděkováním Poloviny nebe městským částem za podporu kurzů pro výuku hlasového ovládání počítače a dalších sociálních projektů pro těžce postižené lidi.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal anebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE/pro vozíčkáře a pro držitele průkazu ZTP/P vstup zdarma, tyto vstupenky nejsou v distribuci, pro rezervaci kontaktujte info@polovinanebe.cz / bezbariérový přístup ANO / zvláštní sektor či umístění provozíčkáře ANO (první řada před sedadly)

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Top