MUFFIN, MUFFIN! & WARRIOR ONE (UK)

MEETFACTORY
MUFFIN, MUFFIN! & WARRIOR ONE (UK)

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

MUFFIN, MUFFIN! & WARRIOR ONE (UK)
Hudebně nadané dítě Carl Faure se na konci devadesátých let přestěhoval do Brightonu, kde se rychle zapojil do místní klubové scény a již jako teenager produkoval remixy pro Quantic nebo Pepe Deluxe. Jako polovina Black Grass vydával na labelu Catskills Records. V současnosti žije v Londýně, kde jako Warrior One vydal loni debutové EP u vydavatelství Mixpak. Jen za minulý rok vyprodukoval 16 remixů pro jména jako Foals, Bonobo, Husky Rescue, Apache nebo Dreadzone. V Praze vystoupí poprvé.
As a young music prodigy Carl Faure moved to Brighton at the end of the nineties and immediately submerged himself into the breakbeat culture of the city. Still in his teens, he began producing a series of remixes for the likes of Quantic or Pepe Deluxe. He recorded an LP as one half of the Black Grass for Catskills Records. He now lives in London and with his latest incarnation – Warrior One – last year produced about 16 mixes for Foals, Bonobo, Foamo, Husky Rescue, Apache or Dreadzone. This is his first time performing in Prague.
Začátek 22.00 / Starts 10pm
Info:
http://soundcloud.com/warrior-one
http://www.myspace.com/warrioronemusic
http://meetfactory.cz/
http://doublemuffin.tumblr.com/
http://facebook.com/MeetFactory
http://facebook.com/doublemuffin  

Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture MUFFIN, MUFFIN! & WARRIOR ONE (UK)

Na mapě

Top