Detail info
Close

MTV Headbangers Ball Tour

MTV Headbangers Ball Tour

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Čtvrtá kapela turné MTV HEADBANGER'S BALL TOUR 2022 je potvrzena! Angličané XENTRIX! V listopadu ve ZLÍNĚ!

VIO-LENCE, XENTRIX, WHIPLAH, ARTILLERY – 26. 11. 2022, ZLÍN, Masters of Rock Café

"Triple Thrash Treat" aneb tři tvrdá thrash komba v řadě. I tak by se dala nazvat tato tour s kapelami VIO-LENCE, WHIPLASH a ARTILLERY. XENTRIX z Velké Británie dokonce nyní mění letošní MTV Headbanger's Ball ve čtyřnásobnou thrashovou lahůdku.

VIO-LENCE ze San Francisca v Kalifornii pocházejí z druhé vlny Bay Area Thrashers 80. Let. Z této kapely vyšel např. Robert Flynn, který po svém odchodu založil MACHINE HEAD. VIO-LENCE jsou známí pro svůj agresivní Thrash Metal bez jakýchkoli technických triků. Thrash, tak ryzí, jak Thrash jen může být. Bez kudrlinek, bez pozlátek! Kapela, která definovala žánr alby jako jsou „Eternal Nightmare“, „Oppressing The Masses“ a „Nothing To Gain“. Nyní jsou zpět s brilantním novým singlem "Flesh From Bone" a brzy s EP "Let The World Burn". Prostě perfektní headliner!

XENTRIX vydali své první album "Shattered Existence" v roce 1989. Následoval známý singl "Ghostbusters" a úspěšné album "For These Advantage". Album „Kin“ vyšlo v roce 1992. Poté se kapela s několika krátkými přestávkami rozpadla.  Znovu se dala dohromady v roce 2013, kdy si zahrála na Bloodstock festivalu v UK a také pár koncertů s Overkill a Kreator. Od té doby už kapela dělá je to, co miluje nejvíc - hraje a užívá si živá show!

WHIPLASH sice pocházejí z New Jersey, ale nemají absolutně nic společného se zvukem Bon Jovi. Tito thrasheři nastavili metalové standardy v 80. letech a úspěšně pokračovali letech 90. Už jen název alba z roku 1998 „Thrashback“ mluví sám za sebe. Nyní je opět čas na „thrashback“, kdy na pódium vyrazí ve své vysoce výkonné sestavě power tria.

Kapela ARTILLERY z Kodaně obohacuje line-up svým vlastním, evropským způsobem. Stejně jako ostatní, byla kapela založena v 80. letech. Pojmenovali se podle písně metalové legendy TANK „Heavy Artillery“ a rovněž patří do ranku Thrash metalu! Thrash s infuzí Power Metalu, který významným způsobem zrychluje srdeční frekvenci, zejména v srdci Thrashera. Nazývá se Dánským dynamitem! Takže kdo jste slabí na srdce, opatrně!

MTV HEADBANGER´S BALL Tour 2022! 26. 11. 2022 to bude ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café jedna velká, divoká metalová jízda! Bylo by dobré zajistit si své místo včas!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture MTV Headbangers Ball Tour
picture MTV Headbangers Ball Tour
picture MTV Headbangers Ball Tour
picture MTV Headbangers Ball Tour
picture MTV Headbangers Ball Tour
picture MTV Headbangers Ball Tour
Top