M.T.O. Universal Praha pro DejVícePraze

M.T.O. Universal Praha pro DejVícePraze

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

DejVícePraze - sousedský letní festival / program na ticketportal.cz

MalýTanečníOrchestr - hudba, kterou jinde neuslyšíte - díky bohu!
M.T.O. Universal Praha, hudební skupina složená z různých umělců, například z divadla Sklep, má dostatečně úchylný repertoár na to, aby potěšil každého!
Zahrne vás smrští hitů v podání Tomáše Hanáka, Františka Skály, Lenky Vychodilové a dalších umělců. Zazní písně superhvězd televizní obrazovky 60. až 80 let (Václava Neckáře, Waldemara Matušky, Haničky Zagorové, Jany Kratochvílové i Karla Hály, Pavla Lišky atd., atd.).
Repertoár doplní světoví Elvis Presley, Tom Jones, Frank Sinatra, Joe Cocker i naši lidoví Promovaní inženýři od Plavců-Rangers, liboví Peter Dvorský a Karel Černoch a poetický Petr Novák. Z novějších skladeb jmenujme alespoň "Nádherný rój" Daniela Hůlky a hit "Souměrná" od Báry Basikové.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku / sleva "50% ZTP/P, DOPROVOD" pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz, slevu zvolte v nákupním košíku / bezbariérový přístup ANO, s dopomocí

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top