Detail info
Close

MR. UNIVERSE AMATEUR & ELITE PRO Prague 2022

MR. UNIVERSE AMATEUR & ELITE PRO Prague 2022

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Roman Hajabáč a Svaz kulturistiky a fitness ČR uvádějí
MR. UNIVERSE AMATEUR & ELITE PRO Prague 2022
V předposledním květnovém týdnu bude v Praze představena celosvětová soutěž v kulturistice a fitness MR. UNIVERSE AMATEUR & ELITE PRO Prague 2022. Jejich pořádání má již několik let pod taktovkou International Federation of Bobybuilding and Fitness (IFBB). Soutěžící budou bojovat celkem o 28 Elite PRO karet. V sobotu od 21:00 hod se můžete těšit na soutěž profíků.

Sobota 21.05.2022
Standardní vstupenky "08:30-20:00 (23:00)"
umožňují vstup na celý program MR. UNIVERSE AMATEUR & ELITE PRO Prague 2022, včetně " MR. UNIVERSE ELITE PRO" od 21:00.
Na večerním programu "MR. UNIVERSE ELITE PRO" však nezaručují místo k sezení. Lze využít volná sedadla a prostor k stání dle pokynů pořadatelské služby.
V PŘÍPADĚ VYPRODÁNÍ VSTUPENEK NA "MR. UNIVERSE ELITE PRO" nelze standardní vstupenku na tento večerní program použít a je nutné ve 20:00 opustit sál. Pokud si chcete svoje místo zajistit i na večer, je nutné zakoupit i vstupenku na "MR. UNIVERSE ELITE PRO".

Vstupenky "21:00-23:00 / MR. UNIVERSE ELITE PRO"
umožňují vstup výhradně na večerní část programu od 21:00, na kterém ale přednostně zaručují zakoupené sedadlo.

Neděle 22.05.2022
Vstupenky "08:30-21:00"
umožňují vstup na celý program MR. UNIVERSE AMATEUR & ELITE PRO Prague 2022

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / vstupenka "ZTP/P-DISABLED" platí pro dvě osoby - pro vozíčkáře či jiného držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod. Oba návštěvníci musí do místa konání vstoupit současně a nárok na vstupenku ZTP/P je třeba prokázat příslušným průkazem

-TH-

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top