Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
MISTROVSTVÍ EVROPY dívek v ragby 7s

MISTROVSTVÍ EVROPY dívek v ragby 7s

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Špičkové evropské ragby, ale i živý koncert a malý sportovní festival zažijí Petrovice. České juniorské reprezentantky se v červenci na hřišti této pražské městské části utkají s týmy Anglie, Francie, Walesu či Irska. Na mistrovství Evropy hráček do 18 let v sedmičkovém olympijském ragby se představí celkem 9 týmů. V sobotu 23. července klání zahájí souboji ve třech základních skupinách, vyvrcholení turnaje bude následovat v neděli 24. července.

Víkend v areálu Ragby klubu Petrovice přinese malý ragbyový festival, vedle reprodukované hudby a mezi zápasy a vždy našlapané atmosféry v hledišti, doprovodí sportovní klání i nedělní koncert populární české kapely Eddie Stoilow. Je na co se těšit!Více informací na www.rugbyunion.cz

Fotogalerie ZDE.

Děti do 12 let mají vstup s platícím doprovodem zdarma.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top