Detail info
Close

MISTROVSTVÍ ČR VE SPORTOVNÍM CHEERLEADINGU 2019

MISTROVSTVÍ ČR VE SPORTOVNÍM CHEERLEADINGU 2019

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

MISTROVSTVÍ ČR VE SPORTOVNÍM CHEERLEADINGU 2019 /“CZCN“/
je vrcholnou soutěží sezóny týmových Cheer a Performance (dance) divizí s možností kvalifikace na Mistrovství Evropy, tentokrát v ruském Petrohradě.
MISTROVSTVÍ ČR MALÝCH DIVIZÍ 2019 - PERFORMANCE DOUBLES
je vrcholnou soutěží sezóny divize doubles (dance) s možností kvalifikace na Mistrovství Evropy.

Obě soutěže proběhnou v sobotu 11. května 2019 v prostorách haly Královka na pražské Letné. Výkony soutěžících bude opět hodnotit mezinárodní odborná porota. Soutěžící týmových a doubles divizí se těší na podporu svých fanoušků, kterým bude odměnou skvělá atmosféra a překvapující výkony sportovců všech věkových kategorií.
Další nejbližší soutěží je Mistrovství ČR malých divizí 2019 - Stunts & Infividuals, které se uskuteční 1. 6. 2019 v Dobřichovicích.
Více na www.cach.cz

Nezapomeňte si zakoupit svou vstupenku - v předprodeji levněji!
Předprodej 279 Kč / V den konání a na místě 350 Kč

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Další info:

Soutěžní plochy jsou plánovány dvě, během akce může být podle počtu soutěžících a obsazení soutěžních divizí pozice ploch upravena, např. posunutím na střed.
Děti, které nedosáhly věku 4 let, vstup zdarma bez vstupenky a bez nároku na místo k sezení / Sleva pro děti, které nedosáhly věku 15 let (cena po slevě 80 Kč / v den konání a na místě za 100 Kč) / Zvláštní umístění pro Vozíčkáře, ANO, se zvýhodněným vstupným / Sleva 50% pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod držitele průkazu ZTP/P (jedna osoba) / Slevy jsou k dispozici na prodejních místech Ticketportal i on-line na ticketportal.cz - zvolte v nákupním košíku / Bezbariérový přístup ANO / Bezbariérové WC ANO


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top