Detail info
Close

MISTER MISERY

MISTER MISERY

Datum: 22. října 2024
Místo: Storm Club Prague
Adresa: Tachovské nám. 290/5, Praha 3-Žižkov

Vstupenky

úterý
22
říj. 2024
20:00
MISTER MISERY

Informace o akci

Švédská Horror-metalová banda MISTER MISERY představí na podzim novou desku v PRAZE!

MISTER MISERY – The Dark Legacy Tour 2024 – 22.10.2024, PRAHA, Storm

Mladá moderní horrorová banda ze Švédska, MISTER MISERY, připravuje vydání nové, své již třetí desky, kterou vezmou na podzim pořádně provětrat Evropou!  Na své cestě neminou ani PRAHU a zastaví se tady 22. října, v klubu Storm!

MISTER MISERY je inovativní, moderní a průkopnická metalová kapela ze Švédska. Spojením čistých a drsných vokálů spolu s vysoce energetickými riffy a hymnickými sbory vyvinuli jedinečný zvuk a styl, který zachycuje podstatu všech podžánrů moderní metalové hudby. Ve spojení s obscénním, až divadelním vzhledem vytvářejí zážitek, který promlouvá ke všem smyslům.

Po vydání jejich úspěšného debutového alba „Unalive“ v roce 2019 se kapela rozrostla do nových výšin. S dechberoucími nahrávkami, jako jsou „BALLAD OF THE HEADLESS HORSEMAN“ a „DEVIL IN ME“, MISTER MISERY vzali své posluchače na cestu, která vedla k jejich 2. skvělému albu: „A BRIGHTER SIDE OF DEATH“

MISTER MISERY se stali silou, která přímo drtí pódia! Kapela už vypustila do světa první, velmi slibné vlaštovky z právě připravovaného alba, 'Boogeyman Boogie' a ‚Hand Of Death‘, což je parádní předzvěst, toho, co přijde! Těšte se!

MISTER MISERY spolu s podzimní sychravostí a temnotou, to bude mega zážitek! Buďte u toho! 22. října 2024 v PRAZE, klubu Storm!

 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture MISTER MISERY
picture MISTER MISERY
picture MISTER MISERY

Na mapě

google maps
Top