Detail info
Close

MIRO ŽBIRKA

MIRO ŽBIRKA

Datum: 15. prosince 2024
Místo: O2 universum, Sál A
Adresa: Českomoravská 2345/17, Praha

Vstupenky

neděle
15
pros. 2024
19:00
MIRO ŽBIRKA

Informace o akci

Vstup umožněn 18:00

Exkluzivní koncert nabídne příznivcům československé hudební legendy mimořádnou příležitost k setkání s Mekyho hudbou tak, jak ji ještě nikdy neslyšeli. Zazní nadčasové hity v jedinečném instrumentálním symfonickém zpracování s Mekyho kapelou, velkým orchestrem, umocněné vizuální show a videoprojekcemi – videoartem Davida Žbirky.

Koncert navazuje na úspěšnou prezentaci Symphonic Alba z roku 2011 a následnou Symphonic Tour. Ideově ji ještě sám Miro dramaturgicky připravoval spolu s aranžérem Danielem Wunschem. Skladby jako Balada o poľných vtákoch, Atlantída, Len s ňou, Múr našich lások, Co bolí to přebolí zahraje Karlovarský symfonický orchestr pod taktovkou dirigenta Adriana Kokoše. Pozvání přijali také renomovaní hudební hosté, například známá violoncellistka Terezie Kovalová a oceňovaná slovenská sopranistka Adriana Kučerová.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top