MIRO ŽBIRKA

LUCERNA MUSIC BAR
MIRO ŽBIRKA

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Miro Žbirka pokřtí nový album na speciálních klubových koncertech se zahraničními hosty.

Nové studiové album, které vyjde na podzim pod názvem Double Album., právě dokončuje Miro Žbirka ve Studiu 3 Abbey Road v Londýně spolu s producentem Robem Cassem a sestavou hvězdných britských muzikantů . Do života toto dvojalbum uvede Miro klubovými koncerty spojenými se křtem v Praze ,Brně , Hradci Králové a Bratislavě. Fanoušci budou mít jedinečnou příležitost zažít nové skladby i klasické hity v intimní atmosféře hudebních klubů a získat mezi prvními nové podepsané CD.

„Po studiové práci a nahrávání si konečně užiju živé hraní a na kluby se těším o to víc,že je v nich vždy skvělá atmosféra i přímý kontakt s publikem„ říká Miro Žbirka.

Vstupenky jsou už nyní k dostání v předprodeji. Z důvodů omezené kapacity klubů s koupí netřeba váhat!

Galerie

picture MIRO ŽBIRKA
picture MIRO ŽBIRKA

Na mapě

Doporučené

Změny a upozornění

ZMĚNA: MIRO ŽBIRKA 25.10.2018 19:30/ 21:00 Lucerna Music Bar, Praha

ZMĚNA:
Z technických důvodů dochází ke změně začátku koncertu zpěváka MIRA ŽBIRKY v termínu 25.10.2018, původně s otevřením klubu od 19:30 hod. a začátkem koncertu od 21:00, a v místě Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1.

Nově klub otevírá už v 19:00, začátek koncertu se posouvá na 20:00 hod. Datum a místo koncertu zůstávají beze změny. Prosíme, přijďte včas!

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. Uhrazené vstupné se nevrací.

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top